Titan Jel Penis Büyütücü

Titan Jel Penis Büyütücü
4.2 (83.33%) 6 Oy

Titan jel kremin kullanımı hakkında her hangi bir saat veya zaman dilimi bulunmamaktadır. Fakat; günde 2 sefer kullanılması önerilmektedir. Titan jel’den en iyi şekilde faydalanmak adına sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılması ön görülmüştür. Titan jel’in daha kolay kullanılması için sıkmalı bir şişe ile özel olarak tasarlanmıştır.

 

titan-jel-penis
Titan jel

Titan jel kremden bir miktar ele sıktıktan daha sonra el ile penise masaj yapmak gerekiyor. Ancak, penisin uç tarafından gelmeyecek bir şekilde her tarafına iyice  yedirmeniz gerekmektedir. Titan jel kremi uyguladıktan sonra penisinizde ereksiyon ya da  hafif bir sertleşme hissedebilirsiniz. Sertleşme ve ereksiyon hissettiğiniz vakit aralıksız olarak 5 dakika boyunca masaj yapmaya devam ediniz. Bir sonra ki uygulamaya (akşam) kadar hiçbir şekilde penisinizi yıkamayınız.

Akşam tekrar ürünü kullanmaya başlayacağınız vakit, öncelikle penisinizi ılık su ile yıkayınız ardından aynı şekilde titan jel’i uygulayınız. Titan jel kremden en iyi şekilde faydalanmak için en az 3-4 ay boyunca düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir.

Titan jel penis büyütücü http://www.saglikguncesi.com/titan-jel/ olan bu krem 50 ML’dir. Aynı zamanda bir aylık kullanım kadardır. Titan jel’i ilk kez kullanıyorsanız, bu üründen en iyi şekilde faydalanmak istiyorsanız 3-4 ay boyunca aralıksız disiplinli ve düzenli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir.

titanjel-krem
Titan jel penis büyütücü

Titan Jel’i kimler Kullanabilir?

18 yaşını doldurmuş olan erkeklerin kullanmasında hiçbir sıkıntı yoktur. 18 yaşını doldurmayan erkekler, henüz gelişimi devam ettiği için tavsiye edilmemektedir. Ayrıca, partneri tarafından cinsel performansı beğenilmeyen ya da penis boyundan rahatsız olan kişiler gönül rahatlığı ile kullanabilir.

Titan jelin Zararı Var Mı?

Ürün satışa çıktığı günden bu yana kanıtlanmış veya gözlemlenmiş herhangi bir zarar veya yan etkisi bulunmamaktadır.

Penisim Ne Kadar Uzar ?

Penis boyunuz ilk ay en az 2 cm uzayabilmektedir. Ayrıca, 3 ay kullandıktan sonra en az 5 cm büyüme gerçekleşmektedir. Aynı zamanda bu veriler minimum ve kanıtlanmış olan bilgilerdir. Disiplinli kullanmanız takdirde daha fazla uzama olasılığı yüksektir.

Google Titan Jel Arama

Titan Jel Video

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir