Termal Mest Çorap

Termal Mest Çorap
3.8 (75%) 4 Oy

Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan Termal Mest Çorap pratik ve rahat kullanışı ile ve ayak sağlığını gözeterek özel kumaştan üretilmesi ile her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Günlük hayatınızı kolaylaştıracak olan Termal Mest özel tasarlanmış yapısı ve su geçirmeyen kumaşı sayesinde abdestinizi rahatlıkla alabilirsiniz.

Soğuk algınlığına bağlı gelişen hastalıklar ekserisi ayak bölgesinden alınan soğuk algınlığından meydana gelmektedir. eshel-termal-mest

Eshel Termal Mest Diyanet İşleri Başkanlığından abdest alınabilir şeklinde fetva alındığından gönül rahatlığı ile abdest alabilirsiniz. Termal çorap ev ortamında, ofis ortamında, dağcılık, avcılık, balıkçılık gibi faaliyetlerde çok rahat bir şekilde kullanılabilir.

Termal Meseshel-mest-corapNeopran diye nitelendirilen bir özel bir kumaştan üretilmiştir. Ayrıca Türkiye’de üretilmekte olup tamamen yerlidir. E
lastik bir yapısı sayesinde ayağınıza tam oturur, bileklerinizi sarar, kas ve eklemlerinizi rahatlatır.

Özel tasarlandığı için sıradan bir çorap olmayıp teknik çalışmalar neticesinde ortaya konulan bir üründür. Bu nedenle insan sağlığı gözetilmiş ve insan sağlığı açısından yarar sağlamaktadır.
Eshel termal çorap %100 su geçirmezliği ile abdest almanın zor olduğu her yerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yapısı gereği ayakta kaba durmaz ve büyük numara ayakkabı gerektirmez. Dayanıklı maddelerden yapılmış olup uzun süre yürüyüşe veya diğer kullanım şartlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dini açıdan mest çoraplarda bulunması gereken tüm özellikler Termal mestte bulunmaktadır. Her türlü ayakkabı ile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir