Telolife | Telolife Gençlik Kapsülü | Telolife Gençleştirici | Telolife Nedir?

Telolife | Telolife Gençlik Kapsülü | Telolife Gençleştirici | Telolife Nedir?
4.7 (94.29%) 7 Oy

Telolife biyolojik gençlik kapsülleri bilim adamları tarafından oldukça uzun yıllar boyunca üzerinde yoğun araştırma ve çalışmalar yapılarak elde edilmiş mucizevi ürünüdür. Tıp dünyasının en önemli buluşlarından biri olan Telolife Telomer gençlik kapsülleri ömrü uzatan gençleştirici özelliği ile devrim niteliğinde bir buluştur.

Telolife telomer gençlik kapsülleri kişinin DNA’sını onararak yaşlılık belirtilerini silmektedir. Bilim adamları tarafından 28 yıllık bilimsel çalışma sonucunda bulunan Telolife gençlik kapsülü, uzmanların açıklamalarına göre 100 yaşına kadar normal bir hayat sürdürmenin mümkün olduğu açıklanmıştır. Bilim adamları; insan vücudunu geçen yıllar değil, kısalan telomer boyu yaşlandırmaktadır. Telomer boyu telolife ile desteklenerek uzatılabilir, yaşlanma sürecini geriye çekerek vücudun biyolojik ömrü uzatılmaktadır. Açıklamalarını yapmıştır.

Telolife telomer gençlik kapsülleri
Telolife telomer gençlik kapsülleri

2011 yılında Harvard Üniversitesin’de Dr. Depinho ve ekibi, tarihe tanıklık olacak bir ilke imza attı. İlk kez bir memeliyi biyolojik olarak yeniden genç hale getiren Dr. Depinho ve ekibi, aynı zaman da hayat süresini %40 kadarıyla uzatmayı başardıkları gözler önün de kanıtlanmıştır.

48 adet sağlık ve etki patentine sahip olan Telolife biyolojik gençlik kapsülleri, dünyadaki tek telomer tedavi takviyesidir. Geçtiğimiz aylarda Türkiye’de satışa sunulmaya başlandı. Nobel ödülü sahibi olan Telolife gençlik kapsülü ile vücudun kısalan telomerlerini uzatarak biyolojik yaşınızı geri alabilirsiniz. Bu sayede hücrelerinizin ömrünü uzatabilirsiniz.

Ürün ülkemiz de henüz yeni satışa sunulmasından dolayı satış fiyatında kampanya yapılmaktadır. Ülkemizde pek çok eczacının da katılımı ile gerçekleştirilen tanıtım lansmanı ile satışa dahil edildi. Gıda ve tarım bakanlığı tarafından onaylanan Telolife gençlik kapsülleri, %100 doğal olup herhangi bir yan etkisinin kesinlikle görülmediği söylenmektedir.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir