Şam yağı

Şam Yağı | Şam Yağı Saç Çıkarıcı

Şam Yağı | Şam Yağı Saç Çıkarıcı
5 (100%) 6 Oy

Şam yağı, uzmanlar tarafında saç köklerini onarmak ve yeniden daha gür saçlara sahip olmak için geliştirilmiştir. İçeriği %100 doğal ve bitkisel olan Şam yağı saç çıkarıcı ürün, 7 kat daha hızlı saç uzatmak için tavsiye edilen en etkili saç çıkarıcı üründür. Deriyi yenileyen Şam yağı saç çıkarıcı, kılları maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Hem bayan hem de erkekler için özel olarak geliştirilmiş olup son derece etkili olduğu bilinmektedir. İçerisinde A vitamini, E vitamini, B6 vitamini, C vitamini, Biotin ve B5-12 vitaminleri bulunmakta olup son derece güçlü bir etkisi bulunmaktadır.

İçeriğinde bulundurduğu yağ ve vitaminler sayesinde saçların en az 5 en fazla 7 kat daha hızlı uzaması yapılan deney ve klinik araştırmalar sonucunda görülmüştür. Tamamen doğal olduğundan içeriğinde doğal saçları tahriş edici herhangi bir madde bulundurmamaktadır. Yavaş uzayan ya da hiç uzamayan saç tellerini onarır ve yeniden çıkarır. Saç çıkarıcı Şam yağı, uygulanması gerekilen seans içerisinde saç hücrelerini yeniler ve bu sayede yeni saç tellerine sahip olmanızı sağlıyor. Bir aylık düzenli ve disiplinli kullanımın ardından 4-6 cm uzama sağlamaktadır. 3 kat daha dolgunlaşma meydana getirmektedir.

Geçmişten günümüze kadar piyasaya sürülen en etkili saç çıkarıcı ürün olarak tahmin edilmektedir. Yurt dışında oldukça fazla satış potansiyeline sahip olan Şam yağı saç çıkarıcı, etkisinin kullanıcıları tarafından fark edilmesi ile beraber Türkiye’de satışa sunulmaya başlandı. %25 daha fazla saç teline sahip olmanızı sağlayan Şam yağı, saç kırıklarını gidermekte olup %95 oranında azaltmaktadır. Saçların daha parlak ve dirençli olmasını sağlayan Şam yağı, %100 doğal içeriklere sahip olup içeriğinde herhangi bir yan etki bulunmamaktadır.

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir