Salyangoz Kremi

Salyangoz Kremi
Oy Ver

salyangoz-kremi-ciltSalyangoz Kremi Cilt kırışıklıklarına ve lekelere karşı
Güneşin verdiği yaşlandırıcı etkileri tedavi ederek cildi yeniler, tazelendirir. Kırışıklıkları azaltır. Yaşlılık lekelerini azaltır. Şimdi burada duralım: Güneşten bronzlaşmak için özel çaba harcamak kadınlara zararlıdır. Zaten yakışmıyor. İnsan doğal renginde olmalı. Yaşadığı coğrafyanın verdiği ne varsa ve yaratılışı nasılsa onunla yetinmeli. Böyle daha güzel görünürler.

Salyangoz kreminin muhteviyatı
Salyangoz özü ve sıvısı glikolik asit, kolajen, allantoin, proteinler ve vitaminler gibi cilt dostu maddeler içerir. Bunlar salyangozda en doğal hallerinde bulundukları için her türlü cilt ihtiyacı olan bu maddeleri rahatlıkla kabul eder. Daha önemlisi bünye hiçbir alerjik reaksiyon göstermez. Böylece cilt yenilenir.

Salyangoz kremi hangi durumlarda en sağlıklı tedaviyi, düzelmeyi, tazelenmeyi sağlar?
Derideki kırışıklıklarda, güneş yüzünden (özellikle yaşlılarda) ciltte oluşan lekelerde, soğuktan veya dengesiz beslenmeden ya da hamilelikte ve ergenlik çağında bazı hormonal dengesizliklerde oluşan çatlaklarda, erkeklerde traşın verdiği hasarda, kadınlarda ağda gibi uygulamalarda kıl köklerinde oluşan hasarda…

Kullanımı: Sabah ve akşam uygulanmalı. Salyangoz kreminin bir özelliği de cildin nemlilik dengesini korumasıdır. Bu yüzden salyangoz kremi kullananların ayrıca bir nemlendiriciye ihtiyaçları yoktur.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir