Procare Serum

Procare Serum
Oy Ver

Procare Serum, özellikle erkeklerde sık sık rastlanan saç, sakal ve bıyık dökülmesi sorununu çözmek için özel olarak geliştirilen bir formüldür. Saç, bıyık ve sakal problemlerinizi ortadan kaldıracak olan Procare Serum son zamanlarda çok rağbet edilen bir üründür.

Procare serum saç ve sakalın dökülmesini önlemekle beraber içerisinde bulunan maddelerden dolayı yeni saç,sakal ve bıyık oluşumunu sağlar.

Procare serum kolay ve pratik kullanımından dolayı saç, sakal ve bıyık problemi yaşayan herkes tarafından rahatça kullanılabilirken herhangi bir yan etkisinin olmaması da  bu ürüne karşı olan ilgi ve alakayı arttırmıştır.saglik-guncesi-procare-serum

Procare Serum içeriğinde Anagain adı verilen madde sayesinde saç, sakal ve bıyık oluşumu hızlandırılmıştır. Bu madde sakal, saç ve bıyıkların köklerine kadar nüfuz ederek yeniden çıkmalarını sağlamaktadır.

Bıyık, sakal ve saç oluşumunun en etkili ve en önemli maddesi Anagiandır.

Procare Serum içeriğinde 11 ayrı bitki türü ile 3 adet vitamin kompleksi bulunmaktadır.  Aqua, propylene, glycol, betula alba, panicum miliaceum, chamomilla recutita, salvia officinalis, equisetum arvense, urtica dioica, humulus lupulus, camelia sinensis, chinchona, tilia cordota, panthenol, biotin ve niacin maddelerinden oluşmaktadır.  saglik-guncesi-procare-serum1

Procare serumu uygulayacağınız alanın hafif nemli olmasını sağlayınız. Tamamını ıslatmanıza gerek yoktur. Hafif nemli olması yeterli olacaktır. Bu bölge saç, sakal ve bıyık olabilir hepsi için aynı durum geçerlidir. Günde 2 defa kullanınız. Bunu sabah ve akşam olmak üzere 5 ya da 10 dakika boyunca aralıklarla masaj yaparak yedirmeniz gerekmektedir. Gün boyunca saçınızda kalabilir.  İkinci defa kullanmadan önce sürdüğünüz yeri yıkamanız sağlıklı olacaktır.  Ayrıca etkili bir sonuç almak için kutu üzerinde bulunan kullanma talimatını dikkatlice okuyunuz.

Procare Serum ile saç, sakal ve bıyık problemleriniz kalmayacak. Kendinize olan güveniniz artacak ve her ortamda ayrıcalığınızla ilgi odağı olacaksınız. Gür saçlar size de çok yakışacak .

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir