Max Be Quiet Horlama Önleyici

Max Be Quiet Horlama Önleyici
4.6 (92%) 10 Oy

Geceleri uyurken horlamayı önleyen oldukça şık görünümlü çene kayışıdır. Yanınız da yatan ya da oda arkadaşınızı rahatsız etmeden güzel bir uyku uyumak artık mümkün! Max be quiet ile geceleri horlamayı kolaylıkla önleyebileceksiniz.

St. Mary hastanesi göğüs hastalıkları bölümü başkan Dr. Ahmed Kutty, OSA hastalığı olan 10 kişi üzerinde yapmış olduğu uyku araştırması sayesinde Max be quiet’in oldukça etkili olduğunu gözlemlemiştir. Gece uyurken Max be quiet çene kayışından kullanıyorsunuz.Böylece tüm gece sessiz ve harika bir uyku uyuyabiliyorsunuz.

Max be quiet Kullanımı

Kullanımı oldukça basit ve pratik olan çene kayışını dilediğiniz yere götürebilir, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Kulaklarınızın üstünden başınıza doğru kayış üzerinde yer alan cırtlar sayesinde dilediğiniz boyuta göre kendiniz için ayarlayabilirsiniz. Horlamayı önlemek için takacağınız Max be quiet çene kayışı, uyurken başınız da sabit kalmaktadır.

Bu sayede gece uyurken sizleri hiçbir şekilde rahatsız etmemektedir. Küçük ve ince olmasından dolayı istediğiniz yer de yanınız da taşıyabilirsiniz. Uzun yolculuklar da ya da misafirlikler de kolaylıkla kullanabileceğiniz Max be quiet çene kayışı, horlama sorununuzu tamamen ortadan kaldıracak ve yanınız da bulunan kişileri rahatsız etmeyeceksiniz.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir