Luis Vigor

Luis Vigor
4.7 (94.74%) 19 Oy

Luis Vigor, +18 performans arttırıcı bir üründür. Performans arttırıcı ürün, erkeklerde hap, kadınlarda damla olarak kullanılmaktadır. Bayanların istekli ve arzulu olmasını sağlayan oldukça etkili bir üründür. Amerika’da üretimi yapılan +18 cinsel ürün, ereksiyon anında penisin normalinden daha büyük olmasını, boşalmayı geciktirmeyi ve ilişki süresini 30-40 dakikaya çıkarmayı sağlamaktadır. Luis Vigor ilk FDA belgeli ürün olma özelliği taşımaktadır. Dünya üzerinde 9 farklı sağlık örgütü tarafından sağlık sertifikası verilen tek +18 cinsel ürün olma özelliğine de sahiptir.

ONLİNE SİPARİŞ

luis-vigor-satin-al

Luis Vigor Nedir?

Amerika’nın ilaç ve sağlık bakanlığında sertifikalı görevli olan Humann Wuliam, ilk FDA belgeli ürün olmasındaki en temel etkeni ortalama altı aylık gibi bir süre zarfında 1480 kişi üzerinde belirli deneyler ve testler yapılarak herhangi bir yan etkisi olmadığı ve sağlık açısından bir sorun teşkil etmediğini gözlemlemiş olup bu sayede Luis Vigor’un ilk FDA belgesini almasındaki en temel etken olduğunu açıklamıştır. Ülkemizde satışına başlanan Luis Vigor’un tanıtımını üstlenen Nuri Alço, ürünün etkisini görmeden reklam filmini gerçekleştiremeyeceğini söyleyerek ürünü bizzat kendisi denemiştir.

Yaptığı konuşmada ise, Luis Vigor’un kullanıldıktan 20 dakika sonra etkisinin görüldüğünü ve cinsel performans ile alakalı olarak sorunları olan herkesin rahatlıkla kullanabileceğini söylemiştir. Partneri tarafından cinsel performansı beğenilmeyen, penis boyunun yetersiz olduğunu düşünenler, erken boşalma sorunu yaşayanlar ve ilişki süresinin uzamasını isteyenlerin kullanılması tavsiye edilmektedir. Luis Vigor kullanıldıktan 20 dakika sonra penisin 3,5 cm uzamasını sağlamakta olup ereksiyon anında penisin kalınlaşmasını sağlamaktadır. Aynı zaman da boşalma süresini geciktiren ürün, cinsel ilişkinin 5-10 dakika iken, 30-40 dakika ya kadar çıkardığı kanıtlanmıştır.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir