Karmax Plastik Kar Zinciri

Karmax Plastik Kar Zinciri
4.7 (93.75%) 16 Oy

Kış aylarında sürücülerin en çok şikayet ettiği hususlardan biri şüphesiz kar zincirleridir. Soğuk ve dondurucu hava da uzun uğraşlar ile takılan metal kar zincirleri çoğu kez zorluk çıkarabilmektedir. Bu sorunu ortadan kaldırmak ve daha rahat bir şekilde seyahat etmek için tasarlanan Karmax kar zinciri, sadece bir dakika gibi kısa bir süre içerisinde kolaylıkla takılmakta olup seyahat boyunca hiçbir şekilde sorun çıkarmamaktadır.

 Her lastik için toplam da 10 adet klipsten oluşan Karmax ile yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirisiniz. Yolculuk esnasında plastik Karmax kar zincirlerinden biri kopar ise duraksamanıza gerek kalmadan yolunuza devam edebilirsiniz. Bilinen diğer metal kar zincirleri gibi birbirine bağımlı olmayan mucizevi ürün kısa bir  süre önce ülkemiz de satışa sunulmaya başlamıştır.

Hafif ve küçük olmasından dolayı araçta yer kaplamaması sürücülerin ayrı olarak dikkatini çekmektedir. Kar, çamur ve kum da aracın daha sıkı tutunmasını sağlayan Karmax kar zinciri, en zorlu hava şartlarında bile kolaylık sağlamaktadır.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir