İbrahim Saraçoğlu Unutkanlık İçin Havuç Kürü

İbrahim Saraçoğlu Unutkanlık İçin Havuç Kürü
Oy Ver

Her insanın gerek coğrafi şartlardan, gerek toplumsal durumlardan olsun, yaşadığı çevreden kaynaklanan stres ve buna bağlı olgulardan dolayı beyninde unutkanlık meydana gelebiliyor. Bu durum ileri yaşlarda bazen kendisini Alzheimer olarak gösterir.

Alzheimer hastalığı gibi ve buna benzer unutkanlık hastalıklarını, gerek sıradan gerekse ileri derece de olan durumlar için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu doğal yollardan ve bizim yabancı olmadığımız fakat farkında bile olmadığımız sebzelerden yaptı. O mucizevi sebze havuçtur.

Gerçekten unutkanlığa karşı taze sıkılmış havuç suyu bire birdir.trick-havuc

Peki Havuç Kürü Nasıl Hazırlanır ve Nasıl Kullanmak Gerekiyor?

Havuç küründe kullanacağımız havuçlar körpe, gevrek ve bükülmeyen ( bazı havuçlar kolay bir şekilde bükülüyorlar bu kürümüzde bu tür havuçları kullanmaktan sakının) kütür kütür olmalıdır.

Tarif ettiğimiz havuçlarımızı taze olarak sıkıyorsunuz ve suyunu taze olarak içiyorsunuz.  Bir çay bardağı dolusu havuç suyunu akşam yatmadan önce içiniz. Bu kür hem sizi gastrite, hem de ülsere karşı midenizi koruyacaktır. Eğer şeker hastası iseniz kesinlikle bu kürü kullanmayınız.

Bu kür kullanımdan 1-2 gün içinde belirgin olarak kendisini gösterecektir. Bu küre 1 ay boyunca devam edin.

Stres altında çalışan müdürler, yöneticiler veya herhangi bir işte çalışan ve zihin yorgunluğu çekenler, öğleden sonra zihin yorgunluğundan şikayet edenler, 1 bardak şekersiz çayın içine 10-12 tane kuru karanfil atıp karıştırın. Karıştırdıktan sonra yudumlayarak için. Bu çayı içtikten yaklaşık 20 dakika sonra saç diplerinizin karıncalandığını, omuzlarınızın dikleştiğini, hem yorgunluğunuzun gittiğini,hem de zihninizin de açıldığını hayretle göreceksiniz.

Zihin yorgunluğu değil de unutkanlık varsa veya çocuklarınız sınavlara hazırlanıyorsa havuç kürünü kullanın. Bu hem sizi erken bunamaktan hem de Alzheimerdan koruyacaktır. Orta yaşı geçmiş insanların yılda iki üç defa kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Ayrıca Havuç Kürü cinsel performansı da arttırmaktadır.

Unutkanlığa karşı kullanacağımız bir diğer yöntem ise can eriğidir. Can eriği unutkanlığa karşı ve zekayı geliştirici bir özelliğe sahiptir.

https://www.youtube.com/watch?v=OndjaNTsVwk

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir