İbrahim Saraçoğlu Sinüzite Karşı Kür

İbrahim Saraçoğlu Sinüzite Karşı Kür
Oy Ver

Sinüs denilen yapılar burunun çevresinde ve kaş üzerinde bulunan kafa kemikleri içerisindeki hava dolu

03 May 2013, Strasbourg, France --- Illustration of the various paranasal sinuses that are infected during sinusitis involving thick mucus and swelling. From top to bottom : frontal sinus, the sphenoid, ethmoidal and maxillary sinuses. --- Image by © JACOPIN / BSIP/BSIP/Corbis

boşluklardır. Bu hava boşluklar, başın hafifletilmesini ve insana ait sesin özellik kazanmasını, sesin tınısını veren önemli bir organdır. Teneffüs ettiğimiz havayı nemlendirirler, ısıtırlar ve başın hafif kalmasını sağlarlar. Sinüslerin açılma ağzı da burundur. Burun bölgesindeki enfeksiyonlar, nezle ve gripal enfeksiyonlardan sinüslerde etkilenerek Sinüzit denilen sinüslerin iltihabı olur.

Sinüzit ile ilgili araştırma yapan İbrahim Saraçoğlu bitkisel yollar ile tedavi yöntemini buldu. Papatya kürü ile sinüzitten doğal yollar ile kurtulabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu Sinüzite Karşı Kürün Yapılışıibrahim-saracoglu-sinuzite-karsi-kur

Yarım litre kaynayan suyun içine 2 tatlı kaşığı kurutulmuş papatyayı ilave ediniz. Kısık ateşte hafif kaynamakta iken başınızı bir havlu ile kapatıp yüzünüzü kaptan çıkan buhara doğru tutun. Bu buharı 5 dakika boyunca burnunuzdan soluyun. Arada bir ağzınızdan da alabilirsiniz. 5 dakika soluduktan sonra kabın ağzını kapatıp 10 dakika ara verin. 10 dakikadan sonra tekrar kaynatıp 5 dakika soluyun. Bir daha 10 dakika ara verin ve tekrar kaynatıp 5 dakika soluyun. Bu şekilde üç defa 5 tane uygulamış
olacaksınız.

Ertesi gün yine aynı şekilde 5 dakikalık seanslarla uygulayın. Bu işlemi sinüzit akıntısı başlayıncaya kadar devam edin. Sinüzit akıntısı başladığı zaman 1 veya 2 gün ara verdikten sonra tekrar kürü uygulamaya başlayın. iyice rahatlayıncaya kadar ve akıntı kesin olarak bitinceye kadar devam edin.

Sinüzite karşı doğal kürün yapılış uygulaması

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir