İbrahim Saraçoğlu Sigarayı Bırakma Kürü

İbrahim Saraçoğlu Sigarayı Bırakma Kürü
Oy Ver

Birçok insanın sağlığını bozan, onları zehirleyen ve çoğunlukla onları ölüme götüren en büyük sebep Sigaradır. Sigara içerisinde bulunan nikotin sayesinde, insanlarda yüksek derecede bağımlılık yapar. Çoğu insan bu nedenle sigarayı bırakamıyor veya bırakmakta zorlanıyor. Çünkü insan vücudunda yapmış olduğu bağımlılık nedeniyle, vücut nikotin ihtiyacı hisseder ve bu doğrultuda beyne ve diğer sinir sistemlerine uyarıcılar gönderir.  Bu uyarıcılar neticesinde insan, ya bu ihtiyacı giderecek veya onu sigara-birakmabastırmak için başka maddeler kullanacaktır.

Peki sigarayı bırakmak için ne yapmalıyız?

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu, bu konu üzerinde yaptığı çalışmalarıyla tamamen bitkisel olan ve pratik bir şekilde sigarayı bırakmanın yollarını buldu.

Sigarayı Bırakma Kürünün Yapılışı ve Tarifi

  • 150-200 ml. su
  • 1 tatlı kaşığı karabaş otu

Kaynayan 150-200 ml. suyun içine 1 tatlı kaşığı karabaş otunu ilave ediniz. 7 dakika demleyiniz. Su daha sıcak iken süzüp ılımaya bırakınız.

Canınız her sigara istediğinde gün içerisinde  bir yudum içip bırakınız. Bu işlemi canınız her sigara istediğinde tekrar ediniz.

Dikkat edilmesi gereken Hususlar

Sigarayı bırakma kürünü her gün taze bir şekilde hazırlanmalıdır. Yaptığınız sigarayı bırakma kürünü bir gün boyunca tüketebilirsiniz. Canınız sigara çekince bir yudum alın ve ağzınızda bir miktar beklettikten sonra yutun. Bu yöntemle sigara içme isteğiniz geçecektir.

Bu kürü 3 ay boyunca ara vermeden uygulayın.

https://www.youtube.com/watch?v=k4LUH8h90kY

 

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir