İbrahim Saraçoğlu Sedefe Karşı Mucizevi Kür

İbrahim Saraçoğlu Sedefe Karşı Mucizevi Kür
Oy Ver

Sedef hastalığı, deri hastalıklarının en önemlilerinden biridir. Sedef hastalığı, kronik, tekrarlayıcı ve sık rastlanılan bir hastalıktır. Sedef hastalığının kesin bir nedeni bilinmemektedir. Ancak bu hastalığın bağışıklık sisteminin anormal çalışmasıyla ortaya çıktığı bilinmektedir. Bağışıklık sistemindeki bu bozukluk, derideki hücrelerin hızla yayılmasına sebep olur.  Sedef hastalığının toplumda görülme sıklığı %1 ile 3’tür. Stresin, hastalığın üzerinde tetikleyici bir etkisi olduğunu belirten uzmanlar, yapılan güncel araştırmada, anormalliğin derideki mikrobik olmayan iltihap olayını tetiklediğini ve hastalığın ilerlemesine yol açtığı kanaatindedirler.

Sedefe Karşı Kullanılan Mucizevi Yöntemler

Sedef hastaları ağırlıklı olarak yoğurt tüketmeleri gerekiyor. Bu günde en az bir kaseden aşağı olmamalıdır.

Birinci Kür: Sedef hastaları 3 çay kaşığı çörek otunu havanda iyice ezdikten sonra, 3 yemek kaşığı yoğurt ile ya da bir kase yoğurt ile karıştırdıktan sonra sabah aç karınla bu hazırladığı karışımı tüketsin. Şeker hastası olanlar, kan şekerini düşürmede problem yaşıyorlarsa, bu yöntemi kullanarak kan şekerini düşürmeye yardımcı bir özelliğe de sahiptir.

Çörek otu ve yoğurt karışımını aynı şekilde öğlen de tüketin. Bu karışımı tükettikten 5-10 dakika sonra rahatlıkla yemeğinizi yiyebilirsiniz. Bu kürü 1 ay boyunca kullanın.

İkinci Kür:Bu kürü yapıp yapmama konusundaki kararı tüketen kişi verecektir. Eğer sedefi kaşıntı yapıyorsa, pullanma fazla ise kurutulmuş siyah kuru üzüm çekirdeklerini yaklaşık olarak 15-20 taneyi havanda iyice ezin ve öğleden sonra ve akşam bunu 3 kaşık yoğurt ile karıştırarak tüketin.

Kurutulmuş siyah üzüm alırken, çekirdeğini çiğneyin. Kekremsi, buruk bir tadı varsa alabilirsiniz. Ancak siyah üzüm çekirdeği o burukluğu vermiyorsa, saman gibi bir tat veriyorsa kesinlikle onu almayın, kullanmayın.

Bu kürü öğleden sonra ve akşam tüketin. Eğer sedefe bağlı kaşıntınız varsa  Allah’ın İzniyle 3 saat sonra tesirini gösterecektir. Ve bu kaşıntı birkaç gün sonra ortadan kalkacak dereceye gelir. Bu işlemi 15 gün boyunca devam ettirin.

Üçüncü Kür: 1 tatlı kaşığı lavanta bitkisini, kaynamakta olan bir su bardağı suya ilave edin ve kısık ateşte, ağzı kapalı olarak 10 dakika kaynatıp süzün. Bir ay boyunca her gün akşam yemeklerinden en az 2 saat sonra, tercihen yatmadan önce ılık olacak şekilde bir çay bardağı kullanın . Bu kürü 1 ay boyunca tüketin.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir