İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü

İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü

İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü
Oy Ver

İbrahim Saraçoğlu bitkileri inceleyen ve bu bitkilerin hangi hastalıklara iyi geldiğini bulmaya çalışan bir araştırmacıdır. Birçok alanda oluşturduğu kürleri de herkes tarafından bilinir ve uygulanır. Lahana kürü zayıflamaya yönelik bir kürdür. Bu kür düzenli olarak kullanıldığında karnı tok tutar ve yemek yeme isteğini ciddi derecede azaltır. Lahana oldukça besleyici bir madde olduğu için yemek yenilmese bile vücut zayıf düşmez.

Lahana Kürü Nasıl Yapılır

İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Lahana Kürüİbrahim Saraçoğlu lahana kürü oldukça kolay bir şekilde yapılabilir. Kürü yapmak için bir lahana, klorsuz su, küçük bir tencere ve yarım demet maydanoz gerekir. Öncelikle su tencereye aktarılır ve suyun kaynaması sağlanır. Daha sonra elle ayrılan ve bıçak kullanılmadan parçalanan lahana suya atılır. Yaklaşık beş dakika boyunca lahana haşlanarak özütünü suya bırakması sağlanır. Lahana haşlandıktan sonra su süzülür, tekrar tencereye aktarılır. Bu aşamadan sonra hazırladığınız yarım demet maydanozu da tencereye atıp kaynatmanız gerekir. Bu işlemi yaptıktan sonra ister bir robot yardımıyla maydanozlu suyu çekip kür haline getirebilir, isterseniz de oluşan suyu direkt olarak kullanabilirsiniz.

Kür Nasıl Uygulanır?

Lahana kürü oldukça besleyici bir kür olduğu için bu kürden sonra açlık hissetmeyebilirsiniz. Kürü 3 parçaya ayırıp üç öğünden önce içmeniz gerekir. Faydasını görebilmek için kürü kullanmaya 7 gün boyunca devam etmelisiniz. Böylece vücudunuzdaki yağlar yakılacak ve zayıflayacaksınız.

İbrahim Saraçoğlu lahana kürü videosu

https://www.youtube.com/watch?v=Ri0-W_Nqt20

İbrahim Saraçoğlu – Zayıflamak isteyenler için lahana kürü

Lahana Suyu Faydaları Nelerdir?

Sağlıklı bir şekilde kilo vermenin yanında, şifa bulmak, hastalıklardan korunmak için de bitkinin suyu tüketilmelidir.

Bir diğer faydası ise vücutta bulunana ağır metallerin atılmasına yardımcı olur.

Toksin maddelerin vücuttan atılmasına yardımcı olduğundan cildin pürüzsüz ve güzel bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Kanser hastaları bu şifalı suyu tüketerek kanserin yavaşlamasını sağlayabilirler (Özellikle akciğer,mide ve kolon kanseri).

Açken içildiğinde yara haline gelmiş ülserlerin iyileşmesine yardımcı olur. Bu sayede ülserden kurtulabilirsiniz.

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir