İbrahim Saraçoğlu Kürleri

İbrahim Saraçoğlu Kürleri

İbrahim Saraçoğlu Kürleri
Oy Ver

İbrahim Saraçoğlu 1949 yılı doğumludur. Kimya bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra yüksek lisans ve doktora çalışmalarını yurtdışında yaptı. Sonra uzun süre yurtdışında çalışmış olan İbrahim Saraçoğlu bitkilerin insan sağlığına yönelik olan araştırmalar yapmıştır. İbrahim Saraçoğlu bitkisel önleyici ve koruyucu tedavi kavramını geliştiren ilk kişidir. İbrahim Saraçoğlu’nun yaptığı birçok çalışma dünya çapında yankı uyandırmış ve bu uygulamalar hakkında birçok araştırma yapılmıştır. İbrahim Saraçoğlu birçok farklı hastalığa karşı bitkisel karışımlı kürler hazırlamıştır. Bademcik enfeksiyonlarından tutunda nasıra kadar birçok farklı alanda kürler ve bitkisel karışımlar hazırlamıştır.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu

İbrahim Saraçoğlu şimdiye kadar birçok farklı hastalığa tedavi edici ya da önleyici bitki kürleri hazırlamıştır. Bugüne kadar birçok hastalığa yönelik araştırma yapmıştır. Misal İbrahim Saraçoğlu demire bağlı anemiye karşı olarak birçok bitkiyle çalışma yapmış ardından kereviz ve ıspanak bitkilerini bu konuda etkili bulmuştur. Ardından İbrahim Saraçoğlu bu konuda bazı çalışmalara ağırlık vermiş ve deneyler ve testler ardından bu bitkilerle anemiye karşı kürler hazırlamıştır. İbrahim Saraçoğlu bu kür gibi birçok farklı hastalığa karşı kür hazırlamış ve bunları kitaplarında ve internet sitesinde de yayınlamıştır. İbrahim Saraçoğlu birçok doğal karışım ve bitkileri de satışa sunmuştur. Yağlardan tutunda duş jellerine kadar birçok farklı alanda bitkisel içerikli ürünler üretmiş ve bunları satışa sunmuştur.

İbrahim Saraçoğlu Çalışmaları

İbrahim Saraçoğlu özellikle hazırlamış olduğu bitkisel kürlerle tanınmıştır. Birçok bitki ile çalışmalar yapmış ve sonrasında hangi bitkinin hangi hastalığa iyi geldiğini bulmaya çalışmıştır. Sonrasında ise bitkini iyi geldiği hastalığa yönelik olarak çalışmalar yapmış ve bu konuda bitkini en iyi hangi şekilde uygulanacağını araştırmıştır. Ardından bitkilerin hastalıklarda ve hastalıkları önlemede en iyi nasıl kullanılacağını araştırmıştır. Bunlarla ilgili de bazı kür çalışmaları yapmış ve hangi hastalığa neyin iyi geldiğini araştırmıştır. İbrahim Saraçoğlu üretimi yaptığı birçok bitkisel ürünle ilgili de İl Gıda Tarım ve Hayvancılık müdürlüğünden onay belgesi almıştır. Ayrıca İbrahim Saraçoğlu dünya çapında birçok sertifika almıştır. Bu sayede de İbrahim Saraçoğlu güvenilirliğini kanıtlamıştır.

İbrahim Saraçoğlu kürleri için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir