İbrahim Saraçoğlu Kandaki İltihap İçin Öneriler

İbrahim Saraçoğlu Kandaki İltihap İçin Öneriler
2.7 (53.33%) 3 Oy

Kandaki iltihap seviyesi CRP testi ile tespit edilir. Kanda oluşan iltihabın birçok nedeni vardır. Eğer vücut kandaki bu iltihabı temizleyemiyorsa bağışıklık sisteminin zayıf olduğunu ortaya koymaktadır. Vücudun iç bölgelerinde oluşan iltihaplanma, beraberinde  kana karışma riskini de getirmektedir. Kandaki iltihaplanmaya karşı herhangi bir çözüm veya uygulamaya gitmeden önce doktorlara danışıp CRP testi ile tasdik etmek gerekmektedir. Aksi halde bir işlem veya uygulamaya gitmek sağlık açısından risk taşıyabilir. ibrahim-saracoglu-kandaki-iltihap-icin-oneriler-2

İbrahim Saraçoğlu kandaki iltihap oluşumlarına karşı evvela kurutulmuş kiraz sapı ve ısırgan otunu tavsiye etmektedir. Kiraz sapı ile ısırgan otunu her birisinden bir tutam alıp bir kapta 5 dakika kadar kaynatıp içiniz. Bu karışım kandaki iltihap oluşumlarını ortadan kaldırır. Kolda uyuşma var ise bu uyuşmayı giderebilir veya iyileştirebilir bir etkiye sahiptir.

Koldaki uyuşmalar ciddi durumdur. Bunun için ilk yapacağınız iş bir doktora görünmektir. Çünkü kalpten kaynaklanan bir olumsuzluktan dolayı kol uyuşması görülebilmektedir. Şayet kalpten kaynaklanan bir durum yoksa normal şartlarda kol uyuşması ibrahim-saracoglu-kandaki-iltihap-icin-oneriler-1görülüyorsa bu gibi durumlarda kurutulmuş kiraz sapı ve ısırgan otu karışımını uygulayabilirsiniz.

Kurutulmuş kiraz sapı ve ısırgan otu karışımı CRP’yide düşürür. Ancak vücuttaki sedimantasyonu düşürebilmek için akşamları da mutlaka karabaş çayını için. Sedimantasyon, romatizmal şikayetlerde yükselir. İltihaplı enfeksiyonel durumlarında yükselir. Kanserde sedimantasyon yükselir. Şayet karabaş otu çayını bulamazsanız ebegümeci çayını kullanabilirsiniz. Bu çayda sedimantasyonu düşürmede etkilidir.

Lütfen dikkat! Bizim burada gösterdiğimiz ve tavsiye ettiğimiz karışım ve kürler birer yardımcı ve destekleyici tedavidir. Teşhisi koyacak olan mutlak surette bir doktordur.Ve doktorun verdiği ilaçları da mutlaka tüketin. Bunun yanında İbrahim Saraçoğlu’nun kürlerini ve tavsiyelerini yardımcı tedavi olarak kullanabilirsiniz.

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir