İbrahim Saraçoğlu İncir Kürü

İbrahim Saraçoğlu İncir Kürü

İbrahim Saraçoğlu İncir Kürü
Oy Ver
Kuru İncir
Kuru İncir

Günümüzde birçok kadın hamile kalamadığı için doktor tedavisi görmekte ve bu tedavi için de yığınla para harcamaktadır. Hamile kalmak için İbrahim Saraçoğlu incir kürü de kullanılabilir. Bu sayede maliyeti oldukça düşük bir tedaviyle hamile kalmanızın yolu açılmış olur. İncir içerdiği besin maddeleriyle yumurtayı besler ve oluşumunu hızlandırır. Bu sayede bayanların hamile kalmaları için şart olan yumurtanın sağlam kalması ve güçlenmesini sağlar.

İncir Kürü Nasıl Hazırlanır?

İncir kürü hazırlamak için birkaç adet incire ihtiyacınız olacaktır. Kullanacağınız incirler kuru olmalı, ama suyunu da tamamen kaybetmemiş olmasına dikkat edilmelidir. Yarım litre su için kullanılacak incir adedi sekizdir. Sekiz incir suda yavaşça kaynatılır. Kaynar suyun içine incir atılarak sonuç elde edilmez. İncir kaynayan su içinde yavaşça kendini bırakır ve özütünü suyun içine salar. Bu sayede kür hazırlanmış olur. Elde edilen sıvı ince bir tülbent yardımıyla süzülür. Üçe bölünen incir kürü öğünlerden önce tüketilmelidir.

İncir Kürü Kullanım Süresi

İncir kürü 21 günlük iki periyot şeklinde kullanılmalıdır. Bu iki periyot arasında da yedi gün kür kullanımına ara verilmelidir. Böylece vücudun yorulması ve küre karşı alışıklık göstermesinin önüne geçilir. Kür hazırlanırken incirlerin temiz olması ve dış yüzeylerinin kurumuş olmaması gerekir. Aksi takdirde kürde olmaması gereken maddeler de içilecek olan suyun içine karışı ve kür etkisini yitirebilir.

İbrahim Saraçoğlu İncir Kürü Neye İyi Gelir?


HAMİLE KALMAK İÇİN KURU İNCİR KÜRÜ

Kansızlık İçin Kan Miktarını Arttırıcı Kuru İncir Kürü

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir