İbrahim Saraçoğlu Hemoroid Patlıcan Kürü

İbrahim Saraçoğlu Hemoroid Patlıcan Kürü

İbrahim Saraçoğlu Hemoroid Patlıcan Kürü
2.5 (50%) 2 Oy

Hemoroid, halk arasında bilinen ismiyle basur hastalığı anal kısımda görülen ve ilerlemesi halinde hasta olan kişiye çok büyük sıkıntılar yaşatan bir hastalıktır. Hemoroid hastalığının tedavisi için bilinen 3 yöntem: boğma, lazer ve ameliyattır. Eğer hastalıktan bitkisel kürler sayesinde kurtulmak istiyorsanız İbrahim Saraçoğlu hemoroid patlıcan kürünü kullanabilir, hastalığınızın şiddetini her geçen gün daha da azaltabilirsiniz. Patlıcan kürünün hem yapılışı hem de uygulanışı son derece kolaydır, bu sayede herkes bu kürü rahatlıkla yapabilir.

Patlıcan Kürü Nasıl Hazırlanır?

Patlıcan kürü hazırlamak için patlıcanın yeşil sapına ihtiyacınız olacaktır. 10 adet yeşil patlıcan sapını yıkamalı ve 10 bardak suyla beraber bir tencerede kaynatmalısınız. Bu işlemi aniden yapmamanız gerekir. Kısık ateşte yaklaşık yarım saat ateş üzerinde durması gerekir. Bu işlemden sonra sapları süzerek suyu ayırmanız gerekir. Suyu ayırdıktan sonra bir kaba koyarak dolaba koymalısınız. Dolaba koyduktan patlıcan kürünün oluşum aşaması tamamlanmış olacaktır. Böylece kürü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Patlıcan Kürü Nasıl Kullanılmalıdır?

Patlıcan kürü sabah ve akşam öğünlerden önce kullanılır. Bir su bardağı kadar içmeniz yeterli olacaktır. Fakat kürün işe yaraması için kür kullandığınız süre boyunca bazı besin maddelerinden uzak durmanız gerekir. Bunlar acı biber, patlıcan, turşu ve sirke gibi maddelerdir. Bu besin maddelerini yemeyip kürü de aksatmadan kullanmanız halinde kısa süre içinde sonuç elde edebilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu Hemoroid Patlıcan Kürü Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=5NjlQYf23o4

Hemoroid Hakkında diğer makalemizide inceleyebilirsiniz. http://www.saglikguncesi.com/ibrahim-saracoglu-hemoroid-kuru/

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir