İbrahim Saraçoğlu Hamile Kalmak İçin Kür

İbrahim Saraçoğlu Hamile Kalmak İçin Kür
Oy Ver

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu yaptığı bitkisel karışımlarla İnsan sağlığına yararlı ve şifa kaynağı olan kürler hazırlayarak, bugüne kadar birçok insanın dertlerinin ve hastalıklarının şifa bulmasına, üzerinde çalıştığı ve bulduğu bitkisel karışımlarla/kürlerle vesile olmuştur.

Şimdiye kadar beyan ettiği veya tavsiye ettiği kürlerinin daima arkasında olmuş itikatlı ve dürüst bir insandır. Dolayısıyla söyleyeceği veya tavsiye edeceği bitkisel karışımların da gönül rahatlığı ile kullanılabileceğini belirtmek isteriz.

Kürün Tarifi Ve Yapılışı

2,5 bardak kaynayan klorsuz suyun içine 15 adet kuru inciri ilave ederek 20 dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. 20 dakikadan sonra ocaktan alın ve ağzı kapalı olarak ılıyıncaya kadar bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Yaptığınız bu karışımı üçe ya da ikiye bölerek gün içinde, öğünlerden 10-15 dakika önce aç karınla için.nasil-hamile-kalirim

Kuru incir kürü, 21 gün, 21 gün olmak üzere iki defa uygulanır. 21 gün tamamlandığı zaman 7 gün ara verilir. 7 günden sonra tekrar 21 gün olmak üzere toplam 42 gün olacak şekilde uygulanır.

Kuru incirleri özellikle soğuk su ile (üzerindeki pudra ve tozdan arındırmak için) yıkayın.

Soğuk su ile yıkadığınız kuru incirleri iki parça olacak şekilde parçalayın ondan sonra kaynayan suya ilave edin. Kuru incirleri bütün olarak suya atmayın.

Kuru incir kürünü şeker hastası olanlar tüketmemelidir.

Kuru incir kürü her gün taze olarak hazırlanmalıdır.

Yumurta gelişimi zayıflığı teşhisi konulan kişiler üzerinden değerlendirilmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=Urgn7eYVOrQ

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir