İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Kürü

İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Kürü
Oy Ver

Doğuma bağlı olarak gelişmiş veya doğumla ilgisi olmadan bir sindirim problemi varsa, sağ ve sol bel taraflarında şişkinlik olduğu zaman, bu durum gaz olduğu anlamına gelmektedir. Bu durum ise bir sindirim probleminizin olduğuna işaret eder. Şayet böyle bir durumunuz varsa ilk önce bu probleminizi çözmeniz gerekmektedir. Yani ne yiyorsanız karnınız şişiyorsa bu durum sindirim sisteminizde bir problemin olduğuna delalet eder. Bu duruma çözüm olarak; eğer limon suyu tüketmenizde herhangi bir olumsuzluk yoksa veya sizin için herhangi bir beis yoksa, yarım bardak bir suya tam bir limonu sıkarak bu probleminize hem doğal hem de çok faydalı bir karışım hazırlayabilirsiniz. Bu limon suyunu hazımsızlık veya karın şişliği hissettiğiniz zaman için. Ardından Evin içinde veya dışarıda on dakika gibi bir zaman süresince yürüyün.

Özellikle sabah aç karınla bu karışımı tüketirseniz, akşamdan sabaha kadar birikmiş bütün gazınız dışarı çıkar ve o günü çok rahat bir şekilde geçirirsiniz.

Bu ince detayı verdikten sonra asıl konumuz olan göbek bölgesindeki yağları nasıl eritebiliriz ?

Göbek Eriten Kürgoboş

  • 4 adet taze lahana yaprağı,
  • 1 demet taze maydanoz,
  • 1 adet sulu limon
  • Yarım litreyi biraz geçecek kadar su

Göbek Eriten Kürün Yapılışı:

Evvela Yarım litreden biraz fazla olan suya lahana yapraklarını ve maydanozları saplarıyla beraber koyuyoruz. Daha sonra ağzını da kapatarak maksimum 3 dakika olarak kaynatıyoruz.

Not: Özellikle içinde kaynattığınız tencere veya kapın ağzının kapalı olması çok önemlidir. Ağzı kapalı olarak kaynatılmalı, ağzı kapalı olarak ocaktan kaldırılmalı ve ağzı kapalı olarak dinlendirilmelidir.

Kaynattıktan sonra kabın ağzı kapalı olarak ılık olana kadar dinlendiriyoruz. Ilık olduktan sonra süzün. Daha sonra üzerine 5-6 damla taze sıkılmış limon suyu ilave edin.

Yapmış olduğunuz bu karışımı gün içinde tüketin.

Bu kürü düzenli olarak tükettiğiniz zaman diyetini değiştirmeden ayda bir buçuk kiloyu çok rahatlıkla verebilirsiniz.

Göbek Eriten Kür’ün Uygulamalı Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=T7pYAUU-eWg

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir