İbrahim Saraçoğlu Gençleştiren Formül

İbrahim Saraçoğlu Gençleştiren Formül
Oy Ver

Cildin aynası karaciğerdir. Bu kür herkes için geçerlidir. Şayet renginizde bir koyulaşma oluyorsa, sivilceleriniz artıyorsa, bu hal gösteriyor ki karaciğerinizde toksin ve zehir birikiyor demektir. Işıl ışıl bir cilde sahip olmak istiyorsanız, parlak bir cilde sahip olmak istiyorsanız, cildinizin genç görünmesini istiyorsanız, çok basit bir yöntemle genç görünebilirsiniz, gençleşebilirsiniz.

Aradığınız formülü İbrahim Saraçoğlu doğal olan ve her gün normal bir şekilde tükettiğimiz fakat bunun farkında olmadığımız limon ve maydanozdan yaptı.

maydanoz-limon

Gençleştiren Formülün Detayları:

15 – 16 adet maydanozu sapları ile beraber blendere koyuyoruz. Tam olan bir limonu taze sıkılmış bir şekilde (yaklaşık olarak iki yemek kaşığı olacak şekilde) maydanozu üzerine ilave ediyoruz. Ve bir bardak suyu da ilave ettikten sonra blender ile iyice karıştırıyoruz. Bu karıştırma minimum bir veya bir buçuk dakika kadar sürmelidir. Bu işlemi yaptıktan sonra formülümüz hazır hale gelecektir.

Günümüz insanının en çok muzdarip olduğu şeylerden birisi de karaciğer yağlanmasıdır. Karaciğer yağlanması birçok hastalığın temel tetikçisidir. Bu durum hormonal dengenizi bozar, şekere olan yatkınlığınızı arttırır, sabah kalkarken yorgun bir şekilde kalkarsınız. Bu tür şikayetlerin temel tetikçisi karaciğer yağlanmasıdır.

Tüm bu şikayetlerinize karşılık mücizevi bir formül olan limon ve maydanoz kürünü sabah aç karınla tüketin. Bu duruma  15 gün boyunca devam edin. 15 gün tükettikten sonra 5 gün ara verip tekrar 15 gün boyunca tüketin.  Bu formülü 6 ayda bir uygulayın.

Karaciğerde oluşabilecek bozukluklar veya yağlanma, insan cildine tesirleri oldukça fazla olmaktadır. Üçüncü derece karaciğer yağlanması kalp krizi geçirme riskini arttırmaktadır.

Bu formülü/ kürü tüketmekle; damar sertliğinden, karaciğer yağlanmasından, cildinizin hızlı yaşlanmasından endişe etmeyin.  6 ayda bir uygulandığı zaman sonuç alınır.

Gençleştirme Formülü Videosu:

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir