İbrahim Saraçoğlu Depresyon ve Panik Atak İçin Bitkisel Kür

İbrahim Saraçoğlu Depresyon ve Panik Atak İçin Bitkisel Kür
Oy Ver

Bütün dünyada “depresyon” ile ilgili yapılan pek çok araştırma var. Fakat sebebi net olarak henüz bulunmuş değildir. İnsanı derinden etkileyen acı, ızdırap ve kötü hadiselerden dolayı beyine ve beyin altına yerleşen çeşitli olgular insanın normal işleyişini etkileyip onu ruhi bir bunalıma sürükleyebilmektedir. Bunun ile ilgili İbrahim Saraçoğlu yaptığı araştırmalar neticesinde bitkisel olarak bir çözüm getirdi.ibrahim-saracoglu-depresyon-ve-panik-atak-icin-bitkisel-kur

Depresyon ve Panik Atak İçin Bitkisel Kürün Tarifi

Sabah uygulanacak kür: Bir tutam ıspanak, bir tutam maydanoz, yarım litre su.

Yapılışı: Saplarıyla birlikte 5-6 yaprak ıspanak ve 10-12 tane maydanoz saplı olarak kaynamakta olan yarım litre suyun içerisinde ağzı kapalı olarak kısık ateşte 5 dakika kaynatılır. Daha sonra soğumaya bırakılır. Ilıdıktan sonra süzülür. Sabah aç karınla suyu içilir.

Akşam uygulanacak kür: Bir tutam saplı ıspanak, bir tutam tere, yarım litre su.ibrahim-saracoglu-depresyon-ve-panik-atak-icin-bitkisel-kur-1

Yapılışı: Kaynamakta olan yarım litre suyun içerisine 5-6 adet ıspanak saplarıyla birlikte ve 9-10 tane tereyi saplarıyla birlikte atılır ve 5 dakika kısık ateşte kaynatılır. Ilıdıktan sonra süzünüz. Akşam güneş batmadan suyunu için.

Dikkat edilmesi gereken hususlar: Tere, maydanoz ve ıspanak yapraklarının sararmamasına dikkat ediniz. Sararmış yaprakları kesinlikle kürlerde kullanmayınız. Bu kürü 1 ay boyunca kullanmalısınız. Bu kürü kullanmaya başladıktan sonra iki veya üçüncü gününden itibaren bir rahatlama gelecektir. Panik ataktan ve sebebi bilinmeyen korkulardan Allah’ın izniyle kurtulacaktır.

Buradaki öneri ve tavsiyeler doktor tarafından teşhisi konulmuş hastalar için geçerlidir. Depresyona ve panik atak ile ilgili problemlerinizde mutlaka doktorunuzdan yardım isteyin. Buradaki kürler yardımcı tedavi ve yöntemlerdir.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir