İbrahim Saraçoğlu Cinsel İsteksizliğe Doğal Çözüm

İbrahim Saraçoğlu Cinsel İsteksizliğe Doğal Çözüm
2.3 (45%) 4 Oy

Evlilik hayatında eşlerin birbirleri üzerinde hakları vardır. Evlilik hayatının daha sağlıklı geçinebilmesi için karşılıklı olarak bu hakların yerine getirilmesi gerekir. Bu haklardan biri de cinsel yaşamdır. Cinsel isteksizlik aile geçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli olgulardan biridir. Cinsel ilişkilerde dikkat edilmesi gereken durumlardan birkaçını şu şekilde sıralayabiliriz.ibrahim-saracoglu-cinsel-isteksizlige-dogal-cozum

  1. Kadın veya erkek  depresyonda olabilir. Bu nedenle cinsel isteksizliğin sebebini oluşturur.
  2. Antidepresif ilaçların tüketiminden kaynaklanan bir cinsel isteksizlik oluşabilir.
  3. Kadın menopozda ise cinsel uyarılma olmayabilir veya daha çok uyarılma gerekebilir. Bu gibi durumlarda partner bilgilendirilmeli ve bilinçlendirilmelidir.
  4. Adet dönemlerinde oluşan ağrılar nedeniyle kadınlarda cinsel isteksizlik olabilir.

Yukarıda saydığımız nedenler organik nedenlerdir. İnsan psikolojisinden ve ruh halinden kaynaklanan sebeplerdir. Bu ve bunun gibi problemleriniz var ise psikolog ve doktorunuzdan yardım isteyin.

Cinsel ilişkilerde psikolojik olarak partnerlerin birbirlerini motive etmeleri cinsel isteksizlikleri ortadan kaldırma adına yapılacak ilk adımlardan biridir. Erkek cinsel konuda başarısız olduğu zaman bunun üzerinde durmayın. Çünkü böyle bir başarısızlık onun daha çok kilitlenmesine neden olacaktır. “Gene mi başarısız olacağım” şeklinde deyip kendisini şartlandırabiliyor. Dolayısıyla cinsel ilişkiye karşı yavaş yavaş soğuma ve isteksizlik meydana geliyor.

Bu konuda İbrahim Saraçoğlu mucizevi bir etkiye sahip keçiboynuzu pekmezini tavsiye ediyor. Keçiboynuzu pekmezini, sabah  akşam bir yemek kaşığı tükettiğinde, bu potansiyelinin yerine geldiğini göreceksiniz. Ancak bu problemin birtakım hormonal problemlere bağlı olabileceğini de unutmayın. Bu ibrahim-saracoglu-cinsel-isteksizlige-dogal-cozum-1hususta da bir tıp doktoru ile irtibata geçmenizde büyük fayda olacaktır. Erkekler, cinsellik konusunda kendilerini psikolojik baskı altında hissederlerse, bu durum her defasında başarısızlık ve isteksizlik olarak kendisini gösterecektir. Bu gibi durumlarda yapacağınız şey, bunun üstünde durmamak ve bu olayı konuşmamaktır. Fakat bu konuda bir hekimden yardım isteyebilirsiniz.

Keçiboynuzu gerek erkeklerde ve gerekse kadınlarda cinsel isteksizliği giderme noktasında çok etkilidir. Belki hemen bir iki günde bunun neticesini alamazsınız ama vücutta bu depolandıkça ve siz bunu düzenli kullandıkça, bundan sonuç almaya başlayacaksınız. Ve başarılı oldukça erkek kendisinde daha fazla özgüven hissedecek ve normal ve başarılı bir cinsel ilişkiyi elde edebileceksiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=cFu6-DanEF4

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir