İbrahim Saraçoğlu Cinsel Gücü Arttıran Kür

İbrahim Saraçoğlu Cinsel Gücü Arttıran Kür
2.3 (46.67%) 9 Oy

Mevcut piyasadaki cinsel gücü/isteği arttıran ilaçlar kimyasal maddeler içerdiğinden genellikle insan vücudunda yan etkilere neden olmaktadır. Bununla birlikte oldukça tehlikelidir. Bu tür ilaçlar, şimdiye kadar  şahit olduğumuz ve  yüzlerce vakıada gösteriyor ki insanın kalp krizi geçirmesine neden olmaktadır.

Roma İmparatorluğundan beri kereviz iktidarsızlığa potansiyel bir güç olarak bilinir. Bu amaçla Amerika gibi ülkelerde bu iktidarsızlığa kerevizden üretilen haplar üretilmiştir. Lakin bu haplar bu durumu ortadan kaldırmıyor ve etkisiz kalıyor. cinsel-gucu-arttiran- kür

İktidarsızlık kelimesinde kast edilen mana ileri yaşlarda cinsel organda sertleşme problemi yaşayanlar içindir. Yoksa cinsel dürtüyü arttırma değildir. Cinsel dürtüyü arttırmak için keçiboynuzunu kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Aynı şekilde, bayanlarda da cinsel soğukluk problemlerine karşı keçiboynuzunu kullanmaları bu doğrultuda faydalı olacaktır.

Kerevizin içerisinde 7-8 tane sertleşmeye karşı mükemmel güç var. Ancak bunu vücut alamıyor. Vücudun bu maddeleri alabilmesi için ikinci bir bitkiye ihtiyacı vardır ve bu bitkinin ilavesi gerekmektedir.

Cinsel Gücü Arttıran Kürün Yapılışı

Yumruk büyüklüğünde bir kerevizi  parçalayarak kaynamakta olan yarım litre suyun içinde 5 dakika kaynatın. 5 dakika sonra 15-20 adet saplı maydanozu ilave edin ve 3 dakika daha kaynatın. Toplam 8 dakika kaynattıktan sonra ağzı kapalı bir şekilde ılımaya bırakın.

Hazırlamış olduğunuz bitkisel karışımı gün içinde tüketin. Bu karışımı her gün taze olarak hazırlayın ve 21 gün boyunca bu kürü hazırlayıp gün içinde tüketin.  Bir hafta ara verip tekrar kürünüzü hazırlayıp kullanabilirsiniz.

Bu kür günlük olarak hazırlanıp yine günlük olarak tüketilmelidir. İki veya üç günlük karışımı tek seferde hazırlamayın. İstendik tepkiler verebilmesi için taze olarak tüketilmelidir.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir