İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü

İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü
3.3 (66.67%) 3 Oy

Birçok gencin ortak sorunu olan kısa boy problemi, gençlerin kendilerine olan öz güvenlerini kimi zaman yitirmektedir. Bu öz güven eksikliği de beraberinde çeşitli ruhi bunalım ve problemleri getirebilmektedir. Oysa her  derdin devasını kainatta yüce yaradan halketmiştir.

İbrahim saraçoğlu güvercinler üzerinden yaptığı araştırmalar neticesinde, güvercinlerin nasıl hızlı geliştiğini ve buna kaynak sağlayan besin maddesini keşfetti. Bu besin değerlerine eşdeğer olan besin maddesini balıklarda buldu. ibrahim-saracoglu-boy-uzatma-kuru

Boyların en verimli bir şekilde uzadığı yaşlar 12 ile 22 yaş aralığıdır. Bu aralıkta boy uzamaması gibi durumlar genellikle genetikten problemlerden kaynaklanmaktadır.  Genetik problemler haricinde bu kür verim sağlamaktadır.

Balıkların sırtında üst kısımlarda siyah renkte etler vardır. Sırtında siyah et bulunan balık çeşitleri Palamut, Uskumru, Torik, Kefal başta gelir. Bu balıkların ızgarasını yaptığınızda derilerini kaldırın. Derinin altında siyah bir et kısmı vardır. İşte bu siyah kısım boy uzatmanın ham maddesidir. Boy uzatmakta yüksek oranda verim alınan bu siyah kısım vitamin ve besin değerleri açısından da oldukça zengindir.  İbrahim Saraçoğlu boy uzatma konusunda ısrarla bunu öneriyor ve şimdiye kadar önerdiği kişilerde yüksek oranda olumlu sonuçlar elde etti.

ibrahim-saracoglu-boy-uzatma-kuru-1Baktınız ki 6-7 yaşındaki çocuğunuz akranları arasında boyu kısa veya boy uzunluğu anormal yapacağınız şey balığın sırt kısmındaki siyah etini yedirmektir. Tabii olarak sadece siyah etini yesin diye bir şey yok. Siyah etiyle beraber beyaz etini de yiyebilir. Ama boy uzatma da temel besin kaynağı siyah kısımdır.

Regl gören kızlarda veya epifizleri kapanmış olanlar da dahi etkili olabilmektedir.

İbrahim Saraçoğlu boy uzatma kürünü haftada 3 gün tüketin. Etkili bir sonuç almak için en az 1 yıl kullanın. Verim almak konusunda bazı kişiler daha erken sonuç alabilmektedir ve bazıları da daha geç sonuç alabilmektedir. Bu durum kişilerin metabolizmalarından  kaynaklanan bir durumdur.

 

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir