İbrahim Saraçoğlu Bayanlarda Tüylenmeye Karşı Kür

İbrahim Saraçoğlu Bayanlarda Tüylenmeye Karşı Kür
5 (100%) 2 Oy

Kadınlarda tüylenmeden kasıt erkek tipi tüylenmedir. Erkek tipi tüylenme; sakal, bıyık şeklindeki tüylenmeler ile göğüs ve karın bölgesindeki tüylenmelerdir. Bu tarz tüylenmeler erkek tipi tüylenmelerdir ki normal şartlar altında kadınlarda olmaması gereken tüylenmelerdir. Bunun dışında ailesel yani genetik tüylenmeler vardır ki bunlar çoğu zaman bir hastalığın belirtisi değildir. Ailesel bir genetikten dolayı aşırı tüylenme oluşmaktadır. Fakat erkek tipi tüylenmelerin sebebi araştırılmalıdır. Çoğu zaman bunun altında yatan neden hormonal problemlerdir.

ibrahim-saracoglu-kadınlarda-tüylenmeye-karsi-kur

Bayanlarda Tüylenmeye Kaşı Kürün Tarif ve Yapılışı

İbrahim Saraçoğlu kadınlarda tüylenmeye karşı kürün iki yöntemi vardır.

Birincisi: Öğle yemeğinden önce ve akşam yemeğinden önce 1 tutam taze nane tüketilmelidir.ibrahim-saracoglu- kadinlarda-tüylenmeye-karsi-kür-

İkincisi: Bu kür demlenerek yapılmaktadır. Kaynamakta olan 1 bardak suyun içerisine 1 tatlı kaşığı testere dişli aslanpençesi atıp 6 dakika bekletiniz. Süzerek günde 2 defa 1 su bardağı içiniz. İlkini Öğle yemeğinden 2 saat sonra içiniz. İkincisini akşam yatmadan önce içiniz.

 

İbrahim saraçoğlu kadınlarda tüylenmeye karşı kür bir ay boyunca tüketilmelidir. Bu kür hormon bozukluğuna bağlı tüylenme şikayetleri üzerinde etkilidir. Genetik tüylenme problemleri için kürümüzün kullanımı uygun değildir.

Kürümüzün ince detayları videomuzdadır.

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir