İbrahim Saraçoğlu Avakado Kürü

İbrahim Saraçoğlu Avakado Kürü

İbrahim Saraçoğlu Avakado Kürü
Oy Ver

Avakado bitkisinin anavatanı Orta Meksika bölgesidir. Avokado meyvesi bu coğrafyadan dünyaya yayılmıştır. Bu meyvenin birçok faydası vardır. Hatta avokado meyvesiyle bazı hastalıklara karşı avokado kürü yapıp uygulayabilirsiniz. İbrahim Saraçoğlu bu konuda birçok çalışma yaparak bilgi toplamış ve bu konuda bazı kürler hazırlamıştır. Avokado meyvesi ile iki farklı şekilde kür hazırlayabilirsiniz. İbrahim Saraçoğlu avakado kürü ile ilgili aşağıda bilgi vereceğiz.

Avakado Kürü 1

İbrahim Saraçoğlu avakado kürlerinden birisi anemiye karşı olarak hazırlanır. Bir tane avokado meyvesinin ince dış kabuğu soyulur ardından çekirdekleri çıkarılır. Sonra buna 1 – 1,5 yemek kaşığı kadar limon suyu ilave edilir ve elde edilen karışım çatalla ezilir. Daha sonra elde ettiğiniz bu karışım çatal yardımıyla ekmek üzerine sürmek suretiyle yenilir. Bu kür haftada üç defa bir ay boyunca sürdürülür ve ardından kür sonlandırılır. Hastalıktan yana olan şikâyetlere göre kür tekrarlanabilir.

Avakado Kürü 2

Bu kür kanser hastalarına iyi huylu prostat büyümesine ve kolesterol değerlerinin düşürülmesinde kullanılır. İbrahim Saraçoğlu avakado kürü hazırlarken birinci kürde anlatılan hazırlama şekline uyulur. Ancak bu kürün farkı karışım ezilirken içine bir ya da iki diş ezilmiş sarımsak ilave edilir. Bu kürün uygulama şeklide birinci kür ile aynıdır. Bu kürü de dönem dönem olan şikâyetlere göre tekrarlayabilirsiniz. Ayrıca bu kür anemi yaşamakta olan kanser hastalarına da önerilir.

Kırışıklık ve Leke Giderici Avakado Maskesi

https://www.youtube.com/watch?v=mobLciaX6yY

Avakado Mucizesi ve Faydaları Hakkında Bilinmeyenler

https://www.youtube.com/watch?v=bZWhzdPW1s4

İbrahim Adnan Saraçoğlu Avakado Kremi

https://www.youtube.com/watch?v=Qz4p2_J8e9k

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir