Hemocare Hemoroid Kremi

Hemoroid (Basur) Kremi Hemocare

Hemoroid (Basur) Kremi Hemocare
Oy Ver

hemoroid-kremi-hemocare

Dünyanın çoğu ülkesinde Hemoroid için, ameliyat, ışın tedavisi, boğma gibi çözümler sunulmaktadır. Rahatsızlığın boyutlarına göre farklı tedavi metodları uygulanmaktadır. Hemoroid sorunu daha ilk belirtileri olduğu anda ihmal edilmemeli ve muhakkak hekim kontrolüne başvurulmalıdır. İhmal edilmekle beraber ileride daha olumsuz sonuçlara yol açan bir rahatsızlığa dönüşebilir.

Toplumumuzda, biraz da utanıldığı için bu rahatsızlık gizlenmekte ve kişiler genelde çok rahatsız olmadıkça bu rahatsızlığa katlanmayı tercih etmektedirler. Ancak hastalığın küçüğü büyüğü ihmale gelmez ve mutlaka doktora başvurmak gerekir.

Dünyanın çoğu ülkesinde hemoroid için ameliyat, ışın tedavisi, boğma gibi çözümler sunulmaktadır. Fakat bu tür operasyonlar hem nakit hem vakit kaybı yarattığı gibi ağrısı ve sızısı da çok çözümlerdir. Üstelik bu yöntemlere gidenlerin %52’sinde hastalığın tekrarladığı görülmektedir.

Bir başka geçici çözüm olan ve günde 5-6 kez kullanılan haplar ise bir süre sonra karaciğerde kalıcı hasarlara yol açmaktadır. Aylık bu ilaçlara ödenilen 15-20 Eurolar göz önüne alındığında hem daha ucuza hem de yüksek oranla bu sorundan kurtulacağınız bir krem keşfedildi.

Hemoroidi Nasıl küçültüyor ? Nasıl Yok Ediyor?

Hemoroid kremi temizlediğiniz Hemoroid bölgenize 1 dakika boyunca iyice yedirerek sürüyorsunuz. Kremin içeriğinde yer alan sarı kantaron bölgeyi yumuşatıyor ve diğer etkiler için zemin hazırlıyor. Hemocare derinin içine nüfus ederek damarın küçülmesine etki ediyor. Civam perçemi ve Rivanol ile deri sıkılaşıyor ve bakterileri öldürüyor. Zaman içinde bölge elle hissedilir oranda küçülerek yok oluyor. Hemoroid bölgenizdeki büyüklüğe göre 1-3 ay içinde hemoroid ile bir daha karşılaşmamak üzere vedalaşıyorsunuz.

SSV

[vfb id=9]

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir