Hair Fiber

Hair Fiber
Oy Ver

Hair Fiber saçları dolgun gösteren bir spreydir. Hair Fiber saçın ana maddeleri olan keratin proteinleri ve saça dolgunluk kazandıran ipek liflerinden oluşmaktadır. İçerisinde bulunan lifler çok ince ve çok küçük boyutlarda olmasından dolayı, saçlarınızı saniyeler içinde kalınlaştırarak, saç telleri ile kolay bir şekilde bütünleşip saçlarınızı dolgunlaştırabilen bir yapıya sahiptir. saglik-guncesi-hair-fibers

Hair Fiber sizi seyrek saçlardan ve kel görünümden kurtararak sizin daha gür görünümlü saçlara sahip olmanızı ve kendinize olan özgüveninizin artmasını sağlayacaktır.

Kozmetik tarihinin en iyi ürünü olarak nitelendirilen Hair Fiber Spray, saç ekimi kadar zahmetli ve acı çektirici değildir. Kullanımı oldukça basit olup dakikalar içerisinde etkisini görebileceğiniz mucizevi bir üründür. Sadece açık olan bölgeye 2-3 defa Hair Fiber Spray‘ı sıkarak, içerisinde bulunan ipeksi moleküllerin saçınıza dolgunluk kazandırmasını saniyeler içerisinde şahit olabilirsiniz.  Ayrıca terlemeye ve yağmura karşı dirençli olmasından dolayı gün boyu etkisi devam eder.saglik-guncesi-sprey-high

L&B Hair Fiber‘in içeriğinde; Propane- Isobutane, Dimethyl ether, Ethanol, Acrylic copolymer, Pigment, Fragrance bulunmaktadır.

Hair Fiber‘in içeriğinde organik keratinler bulunmaktadır. Bununla beraber saçınıza ve kaşlarınıza zarar verebilecek hiçbir zararlı madde bulunmamaktadır.  Saçın yapısı ve doğallığı kadar doğaldır.

Saça teması ile birlikte herhangi bir durumda vücutta kaşıntı, alerji, döküntü yapmaz. Çünkü %97 oranında organik keratin maddesinden meydana gelmektedir.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir