Förbix Gts 35 Sprey, Förbix Satış Sitesi

Förbix Gts 35 Sprey, Förbix Satış Sitesi
4.4 (88.75%) 16 Oy

Förbix çok amaçlı bir temizlik ürünüdür. Evinizde, iş yerinizde, ofisinizde, arabanızda ve dahi aklınıza gelebilecek her türlü yerde çok pratik ve kolay bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz. Förbix özel bileşenlerden oluşmuş özel bir temizlik ürünüdür. Förbix içerisinde bulunan özel bileşenler sayesinde en zor kirlerinizi kolaylıkla çıkarır ve eşyalarınızın eski görünüme gelmesini sağlar. saglik-guncesi-forbix

Förbix ile hayatınız çok daha kolay ve pratik bir hale gelecek. Förbix GTS 35, Halı temizliğinde, fayans temizliğinde, her türlü zemin temizliğinde, Beton, Ahşap, Epoxy gibi her türlü temizliklerde size maksimum fayda sağlayacak özel bir üründür.  Bununla birlikte sanayide her türlü temizlik, bakım, parça yıkama ve yüzey hazırlama gibi faaliyetlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sadece bununla da bitmiyor her türlü endüstriyel temizlik, bakım onarım işlemlerinde , daldırma ve püskürtme yöntemini kullanarak bu özel ürünün gücüne sizde şahitlik yapabilsiniz.

Förbix Gts 35 Çok Amaçlı Temizleyizi Sprey

Förbix Satış Sitesi: http://www.forbixgts35satis.com/

SİTEYE GİTMEK İÇİN ALTTAKİ RESMİ TIKLAYIN

Başta da ifade ettiğimiz gibi Forbix gts 35 çok amaçlı temizleyici http://www.saglikguncesi.com/forbix/ ve özel bir temizlik ürünüdür. Bu nedenle her türlü ortamda kullanılabilmektedir. Bu da şu demek; sadece bir tane ürün ile her türlü temizlik işlerinizi rahatlıkla ve fazla zorlanmadan yapabileceksiniz. Artık her bir eşyanız veya malzemeniz için ayrı ayrı temizlik ürünleri kullanıp paranızı israf etmenize gerek kalmadı.saglik-guncesi-forbix-gts35

Forbix‘in size sunduğu olanaklardan faydalanın. Gıda işletmeleri temizliklerinde, her türlü tezgah, bant, kasa, makine, kanca ve zemin temizliklerinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Özel bir temizlik gerektiren ve oldukça yüksek derecede hijyenin sağlanması gereken yerlerde, et kesimleri, süt entegre tesisleri, restoranlar, büyük yemek fabrikalarında, mezbahanelerin temizliğinde her türlü kir ve lekeye karşı derinlemesine hijyen sağlar.

Forbix çok iyi bir leke çıkarıcıdır. Arabalarınızın iç bakımında, tavan, koltuk, döşeme ile beraber dış bakımında da dış yüzeyler cam, jant gibi yerlerde size güçlü formülü sayesinde size büyük kolaylık sağlar. Özel bileşenlerden oluştuğu için koku giderme ve dezenfekte etme işlemlerinizi kolaylaştırır. Ayrıca evlerinizde inatçı lekelere karşı bire birdir. Çay lekeleri, kola lekeleri, ilaç lekesi, kan lekeleri, kahve ve aklınıza gelebilecek her türlü lekeyi Forbix ile çok rahat bir şekilde çıkartabilirsiniz.

Kullanımı oldukça basit lekelerin veya temizleyeceğiniz yüzeyin üzerine püskürtün ve silin.

 

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir