Episoft, Episoft Tüy Dökücü

Episoft, Episoft Tüy Dökücü
1.5 (30.67%) 45 Oy

Episoft ürünü, tüy dökücü bir ürün olup piyasa da en çok aranan kişisel ürünler arasında yer almaktadır. Kozmetik ürünler arasında en çok dikkat çeken ürün olan Episoft tüy azaltıcı serum, şuanda indirimli tanıtım fiyatı ile 39 TL’dir. İçeriği tamamen organik olan  Episoft tüy dökücü, organik çiçeklerden elde edilmektedir. İçeriği papaya, Ökse Otu, Batı Mazısı, Adaçayı, jojoba yağı, şerbetçi otu, tatlı badem yağı gibi içeriklerden oluşmaktadır.

Episoft, Episoft Tüy Dökücü

Kullanımı oldukça basit olan Episoft tüy dökücü serum, yüz, bikini bölgesi, kollar, koltukaltı, bacak ve göbek bölgelerinde kullanılmalıdır. Son derece etkili olan Episoft tüy dökücü, yalnızca 3 seansta inanılmaz bir pürüzsüzlük ve muhteşem bir görünüm sağlayacaktır. Kullanımı gayet basit ve pratik olan Episoft tüy dökücüyü kullanmadan önce tüylerinde ağda ya da epilasyon gibi yöntemler ile yeni alınmış bölgelerde kullanılması gerekmektedir.

Episoft

İstenilen bölgelere Episoft tüy azaltıcı serumu masaj yoluyla sürülmelidir. Ürün 1 seanstan ibaret olup 3 defa tekrarlanması önerilmektedir. Ürün hem erkek hem de kadınlar tarafından kullanılmaya uygundur. Dileyen her erkek gönül rahatlığı ile kullanabilir. Her bir kutu Episoft tük dökücü serum 20ml’dir. Önerilen kullanım süresi 1 aydır. Sağlık bakanlığı tarafından sağlık sertifikasına layık görülen Episoft tüy dökücü serum, Avrupa’nın birçok ülkesinde oldukça rağbet görmektedir. http://www.saglikguncesi.com/episoft-tuy-dokucu/

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir