Dexe Şampuan

Dexe Şampuan
5 (100%) 3 Oy

İki farklı Dexe ürünü bulunmaktadır. Dilediğiniz ürünü kullanabilirsiniz.

  1. Dexe Hair Building Fibers   2. Dexe Hair Darkening and Care

Dexe Hair Darkening Şampuan 2 adet üründen meydana gelmektedir. Bu 2 adet ürün birbirine karıştırılarak uygulanan ve saçların geçici bir süre ile koyulaştırmasını sağlayan bir üründür.

Dexe Hair Building Fibers şampuandan farklıdır.  Toz şeklinde olan fiberlerin saçlarınıza saglik-guncesi-dexe-sampuan-1dökülmesinden sonra saçlarda tutunma yapan fiberlerin saçı daha dolgun ve yoğun görünmesini sağlar. Saçınızda açıklık veya seyreklik olan kısımlarına rahat kullanabileceğiniz günlük bir üründür.

Dexe Hair Building Fibers

Dexe Şampuan, Saçlarınız üzerine eklenen ince keratin liflerden imal edilmiştir. Bu lifler statik elektrik yoluyla saça tutunur ve gün boyunca saçınızda kalır.

Dexe Hair Building Fibers kısa zamanda içinde, saç renginize uyum sağlayarak hacim ve yoğunluk kazandırmakla beraber sizleri dolgun görünümlü saçlar kazandırır.

Dexe Şampuanın şimdiye kadar görülmüş herhangi bir yan etkisi yoktur. Bununla birlikte kullanmadan evvel, kutu üzerinde bulunan kullanma şekli ve içeriğinin dikkatlice okunması ve bu bileşenlere karşı alerjisi olanların kullanmaması tavsiye edilir.saglik-guncesi-dexe-sampuan

Dexe Şampuan, kısa süreli saç rengi kazandıran bir üründür. Saçların yıkanması durumunda, saç renginiz eski halini alacaktır. Her türlü saçlara ve saç rengine uygundur.

Dexe Şampuanda bulunan fiber saç lifleri yağmur, rüzgar ve terlemeye karşı dirençlidir. Giysilerinizde leke yapmaz.

Fiber saç lifleri çok kısa bir zaman içerisinde saçlarınıza kalın ve dolgun bir görünüm kazandıracaktır.

Dexe Hair Building Fibers, doğal keratin proteininden yapılmış saç lifleri ile incelmiş saçlara dolgunluk kazandırarak daha çekici bir görünüm elde etmenizi sağlar.

 

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir