Cosmigram İnstalift

Cosmigram İnstalift
4.6 (91.43%) 14 Oy

Cosmigram İnstalift,  kırışıklıkları gidermek için tamamen doğal içerikler ile zenginleştirilmiş ve son yılların en dikkat çeken etkili kozmetik ürünüdür. Özel olarak geliştirilmiş olan ürün, doğal içeriği sayesinde cilde uygulandığı bölgeyi germektedir. Aynı zamanda uygulandığı bölgeye doğal botoks etkisi vermektedir. %100 doğal içeriğe sahip olan ürün, 90 saniye içerisinde tüm kırışıklıkları gidermektedir. Gözaltı torbaları ve kırışıklıkları gideren ürün, gün boyunca kalıcı etki sağlamaktadır.

Son yılların en etkili kozmetik ürünü olarak nitelendirilen Cosmigram İnstalift, ülkemizin 27 farklı ilinde bulunan 63 seçkin eczanede yer almaktadır. Kısa zaman sonra tüm eczanelerde yerini almaya hazırlanan Cosmigram İnstalift, özel nanopartiküller ile oluşmaktadır. Ürün cildin deri altı bölgesine işleyerek etkisini göstermektedir. Ardından Üst deriyi gerginleştirerek böylece gergin ve pürüzsüz bir cilde sahip olmaya olanak sağlamaktadır. Cilde uygulandıktan yalnızca 90 saniye sonra etkisini hızla gösteren ürün, sarkmalar ve çizgileri neredeyse tamamen gidermekte olup gün içerisinde kalıcı etki sağlamaktadır.

cosmegraminstalift

Cosmigram İnstalift Kullanımı

Ürünün kullanımı oldukça kolay ve pratik olmakla birlikte hızlı etkisi ile muhteşem bir görünüm sağlamaktadır. Kozmetik ürünler arasında en dikkat çeken ürün olarak dikkat çeken Cosmigram İnstalift ile pürüzsüz ve gergin bir cilde sahip olabilirsiniz. Cildiniz üzerinde dilediğiniz yere uygulayabilirsiniz. Uygulayacağınız bölgeyi temizleyiniz. Ardından elinize az miktarda ürünü alınız. Daha sonra cildinizde dilediğiniz yere dairesel bir şekilde sürmeye başlayınız.  90 saniye boyunca kurumasını bekleyiniz. Göz ile görülebilir farkı gördükten sonra sizinde vazgeçilmeziniz olacaktır.

Cosmigram İnstagram İçeriği Nedir?

Ürün içeriğinde  bulundurduğu tamamen doğal olan bileşenler ile son derece etki sağlamaktadır. Ürünün içeriğinde Phenoxy Thanol, Deionized Aqua, Sodium Silicate, Butylene Glycol ve Ethylhexy Glycerin doğal bileşenler bulunmaktadır.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir