Çitimax Temizlik İksiri

Çitimax Temizlik İksiri
4.4 (88.57%) 14 Oy

Çitimax, Türk bilim adamları tarafından geliştirilen çok amaçlı temizlik ürünüdür. Geçmişten günümüze kadar keşfedilmiş temizlik ürünleri arasında en iddialı ürün olarak görülmekte olup yalnızca tiner ile çıkarılabilen bir çok lekeyi çıkararak bu iddiasını kanıtlamıştır. En inatçı lekeleri çıkarmanın yanı sıra kötü kokuları da giderebilmekte olan Çitimax, günlük hayatın her alanında kolaylıkla kullanılabilir.

citimax-temizlik-profesoru-768x305Ev, ofis, sanayi, tekstil ve hatta kıyafetleriniz üzerinde dahi kullanabileceğiniz bu eşsiz ürün, ülkemiz de satışa sunulduktan kısa bir süre sonra oldukça dikkat çekmiştir. Aynı zaman da eczane de satılan tek ilaç olarak bilinen temizlik iksiri Çitimax, güçlü formülü ile en zor lekeleri anında çıkarabilmektedir.

Çitimax’ın Kullanıldığı Alanlar

Hemen hemen akla gelebilen tüm alanlarda kullanılan Çitimax, 100’den fazla kullanım alanına sahiptir. Kısa kısa örnekler vererek açıklamak gerekirse; misal olarak evinizde veya çalıştığınız yerde parke üzerinde uzun süredir biriken ve yapışan lekelerin ancak tiner ile çıktığını düşünürsek, Çitimax bu lekeleri hiç zorlanmadan kolaylıkla çıkarabilmektedir. Üstelik temizleyici özelliğinin yanı sıra kötü kokuları giderme özelliği de bulunmaktadır. citimax-video-768x287

Tekstil temizliğinde oldukça sık kullanılan ürün, tezgah üzerinde bulunan yapışkan lekelerin çıkmasında oldukça etkilidir. Bunun yanı sıra günlük giymiş olduğunuz kıyafetiniz üzerine kaza ile dökülen herhangi bir yiyecek veya içeceği Çitimax ile anında temizleyebilir, kıyafetinizi değiştirme gibi zahmete girmeye gerek duymazsınız. PVC pencere ve kapı kenarlıklarında bulunan sarı yapışkanların bir çok kişi tarafından temizlenmesi imkansız görülse de, Çitimax ile kolaylıkla giderilebilmektedir.

Kullanımı

Çitimax temizlik iksirinin kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Tek yapmanız gereken lekeli olan bölgeye Çitimax’tan uygulamak, ardından sünger ile ovalamaktır. Son olarak temiz bir bez ile üzerinden geçerek işlemi tamamlamaktır. İşte bu kadar kolay!

citi

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir