Cinsel Güç Arttırıcı Besinler | Cinsel Güç Arttırıcı İçecekler | Cinsel Güç Arttırıcı İlaçlar | Cinsel Güç Arttırıcı Bitkiler

Cinsel Güç Arttırıcı Besinler | Cinsel Güç Arttırıcı İçecekler | Cinsel Güç Arttırıcı İlaçlar | Cinsel Güç Arttırıcı Bitkiler
4.9 (97.14%) 28 Oy

Cinsel Gücü Arttıran İçecekler

Erkeklerde cinsel gücü arttırıcı içeceklerin tamamen bitkisel olması hem sağlık açısından hem de verimlilik açısından oldukça önemlidir. Cinsel gücü arttıran içecekler %100 bitkisel ve doğal olup kısa süre içerisinde etkisinin ne denli güçlü olduğunu fark edeceksiniz.

Erkekte Sperm Sayısı ve Hareket Azlığı için önerdiğimiz bitkiseller şu şekildedir;

Ballı karışım (Bal, Dut pekmezi, Tarçın, Polen, Anason, Zencefil kökü, Kekik, Çörekotu, Biberiye, Defne tohumu, Isırgan tohumu, K. Hindistan cevizi, Karabiber, Kebabiye, Kişniş, Kitre, Mahlep otu, Meyan kökü, Tere tohumu, Topalak, Çakşı otu, Çemen otu, Çentiyane, Eğirkökü, Halile, Hardal, Havlıcan, Kakule, Karanfil, Kereviz tohumu, Kimyon, Kuşburnu, Ravent, Roka tohumu, Soğan tohumu, Maltoz, Zencefil kökü, Besbaze, Damla sakızı, Ginseng, Propolis, Vanilya, Arı sütü, Fildişi tozu, Keçiboynuzu pekmezi, Zerdeçal, Cakşır) ve Bio zink (çinko minerali). Bu bitkiseller cinsel gücü arttıran içecekler de kullanılabilir. Son derece etkili olup herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

cinsel gücü arttıran içecekler
cinsel gücü arttıran içecekler

Sperm Sayısını Arttırıcı Beslenme Diyeti: Ortalama 5 ay boyunca keçi boynuzu meyvesinin çayı içilir. Cinsel gücü arttırıcı içecekler de hayvansal besinler yerine daha çok sebze ve meyve ile beslenilmelidir. Aynı zaman da sigara ve alkolden kesinlikle uzak durulmalıdır.

Erkekte Erken Boşalma: Şerbetçi otu çayı.

Cinsel İktidarsızlık (Erkekte): Yulaf Tentürü, D2.

Ginseng: Geleneksel çin ve Güney Amerika tıbbında cinsel gücü arttırmak amacı ile kullanılan bir köktür. Yapılan araştırmada ginseng’in cinsel isteği ve birleşme kapasitesinin arttırdığını kanıtlamıştır. Ginseng, etkilerini sinir sistemi ve yumurtalıklar üzerinde göstermekte olup penis bölgesine gelen kan damarlarını da tetikleyerek erkeklerin daha kaliteli ereksiyon yaşamalarını arttırmaktadır.

Kısırlık (İmpotence Generandi): Ereksiyon yaşanmasına rağmen çocuk yapamama durumu görülmektedir. Bura da meni gelmesine rağmen menideki sperm hastalıklı ya da sperm olmaması sebebi ile kısırlık teşhisi konulmaktadır. Halk arasında adı verilen iktidarsızlık, genellikle ereksiyon bozukluğudur. Yani pensin sertleşmemesi nedeniyle cinsel münasebet (sex) yapamamaya denmektedir.  Kişide bu durum 6 aydan daha uzun bir süre devam edilir ve sex denemelerinin %70 oranında başarısız olması kronik iktidarsızlığın belirtisidir. İktidarsızlık rahatsızlığı 40 yaşa kadar %10 oranında olup 40 yaşın üstündekiler de ise %30-50 oranında olduğu tahmin ediliyor.

Çakşır: Yurdumuzun güneyinde genel olarak Hatay bölgesinde oldukça bol yetişebilmektedir. Bu bitkinin meyvelerini yiyen keçi ve koyunlar bolca ikiz ve üçüz doğurduğu görülüyor. Bunun farkına varan Alman ve Amerikalı bilim adamları bu bitkinin bileşimini özel olarak araştırmaktadır.

Çakşır Afrodizyak ve meni arttırıcı olarak kullanılmaktadır. Çakşırın köklerinden su buharı distilasyonu ile damıtılmış çakşır suyu elde edilebilmektedir. Bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bileşiminde; nişasta, kateşik tanen, saponin, alkaloit, rezin ve uçucu yağ taşımaktadır.

Cinsel gücü arttıran içecekler arasında yerini alan ve günümüz de en çok rağbet gören performans arttırıcı ürünlerden biri olan Anabolic Rx24, bu kategoride en çok tercih edilen cinsel gücü arttıran ürünler arasında yer edindiği görülmektedir.

Cinsel Gücü Arttırmaya Yarayan Bitkiseller

Ginseng: Çin ve Güney Amerika da ilaç yapımında kullanılmakta olan Ginseng, hormonal sistemi uyarmaktadır. Erken yaşlanma sürecini yavaşlatan Ginseng,  göz ardı edilemeyecek oranda iyi hissettirir.

Rezene: Eski Afrodizyaklardan olan “Rezene”’den her gün bir parça alınması cinsel gücü arttırır. Aynı zaman da “Rezene”’nin tohumundan çay yapılarak içilebilmektedir.

Lavanta: Salata ve yemek soslarında kullanılmak üzere birkaç damla “Lavanta”, cinsel yaşamı güçlendirmektedir.

Karanfil Tanesi: Doğal Afrodizyakların en güçlülerinden biri olan “Karanfil tanesi”,  yorgunluğa da iyi gelmektedir.

Haşhaş Tohumu: “Haşhaş Tohumu” cinsel performansı arttırır.

Polen: Son yıllarda Afrodizyak olarak kullanılan “Polen”in yapısında belli ölçülerde testesteron ve diğer cinsel hormonları bulunmaktadır.  Aynı zaman da “Polen” içerisinde pek çok vitamin, mineral  ve aminoasit bulunmaktadır.

Zencefil: Yüzyıllardır duyguları harekete geçirmek amacı ile hazırlanan içkilerde kullanılan “Zencefil”, insanı daha ateşli yapmaktadır. (Kanı sulandıran ilaç kullanan bireylerin dikkat etmesi gerekmektedir. Aynı zaman da fazla tüketilmesi bağırsaklara zarar vermektedir.) “Zencefil” yemeklerde baharat olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca bal ile karıştırılarak yenilebilir. 1 hafta ya da 10 gün boyunca kullanılması tavsiye edilmektedir.

Tarçın: “Tarçın” iştah açıcıdır. Sinirsel olarak insanı rahatlatan bir kokusu bulunuyor. Gaz söktürücü ve antiseptik olarak özellikleri bulunmaktadır. Afrodizyak olarak kullanılabilmektedir. Kışın içilen herhangi bir bitki çayı ile karıştırılarak tüketimi gerçekleştirilebilir. Tarçın yağı hoş kokusu nedeniyle masaj yağı olarak da kullanılmaktadır.

Hardal: Cinsel bezlerin işleyişini hızlandırmaktadır.

Süsen: “Süsen” kökü tozu her iki cinsten birey için güçlü bir afrodizyak bitkisidir. Cinsel performansı arttır.

Yasemin: Likörleri kokulandıran harika bir kokulu yasemin çiçeği oldukça etkili bir uyarıcıdır. Cinsel gücü arttıran içecekler arayan her bireyin kullanması gerekmektedir.

Meyan Kökü: Meyan kökünden elde edilen toz, maden suyu ile karıştırılmalıdır. Mucizevi bitki kadınlar için son derece etkili bir afrodizyak haline gelecektir.

Vanilya: Cinsel güç arttırıcı içeceklerimizin başka bir örneği ise Vanilyadır. Merkezi sinir sistemine etki eden “Vanilya”, kokusu ile uyarıcı etki salgılar.

Roka: Oldukça bol miktarda demir ve C vitamini içeren “Roka”, aynı zaman da alyuvarlar içinde iyidir. Ayrıca cinsel gücü de arttırır. Yemeklere lezzet katan “Maydanoz” cinsel yaşama da lezzet katmaktadır.

Kekik: Oldukça güçlü etkileri bulunan “Kekik” erkeklerde daha fazla uyarıcı özelliğine sahiptir.

Arı Sütü: Cinsel gücü arttıran içeceklerimizde vereceğimiz son örnek ise “Arı sütü”dür. Cinsel bezleri geliştiren mucizevi “Arı sütü”, etkisini oldukça kısa süre içerisinde hissettirmektedir.  Cinsel gücü arttıran içecekler haline getirmek için bitkileri içeceklere ilave etmeniz yeterli olacaktır.

cinsel gücü arttıran besinler
cinsel gücü arttıran besinler

Cinsel Gücü Arttıran Besinler

Afrodizyak etkisi olan bu mucizevi besinler ile daha mutlu bir cinsel hayata kavuşmak mümkün olacaktır.

İstiridye: İçeriğinde bulunan bazı aminoasitlerin cinselliği sağlayan hormonları en iyi şekilde tetiklediği uzmanlar tarafından yapılan testler sonucunda görülmüştür.

Havyar: Oldukça uzun yıllardan beri afrodizyak olarak kullanılan “Havyar”, İçerdiği çinko miktarı sebebi ile erkeklik hormonlarının yapımını düzenler ve arttırır. Yapılan araştırmalar ve testler sonucunda aynı zaman da çinkonun sperm kalitesini de arttırdığı belirlendi.

İncir: Şeker oranı yüksek olmasına rağmen kan şekerini hızla yükseltmemesinden dolayı tüketiminde bir sakınca bulunmamaktadır. “İncir”, cinsel gücü arttırmaktadır.

Cinsel gücü arttıran besinlerin tamamı %100 doğal, bitkisel ve meyve olması dikkatinizi çekmiştir. Cinsel gücü arttırmanın en iyi yolu doğal besinlerdir. Cinsel gücü arttıran besinlerin tamamı doğal olup katkı maddesi bulundurulmaması gerekilir.

Tüm bu örneklerimize devam ederken denenmiş ve %100 etkili olan bir ürünü aklımıza gelmişken buraya not düşmekte fayda olduğunu düşündük. %100 doğal bitki özlerinden elde edilen Anabolic Rx24, günümüze kadar piyasaya sunulan ve pek çok kişi tarafından rağbet gören mucizevi bir performans arttırıcı üründür. Cinsel gücü arttıran Anabolic Rx24, insan vücudunun daha sağlıklı olmasını da sağlamakta olup etkilerini kalıcı ve uzun vadeli bir şekilde sunmaktadır. Bilinen herhangi  bir yan etkisi bulunmayan Anabolic Rx24, tarafımızca denenmiş olup herkes gibi tercih edilen en iyi performans arttırıcı ürünlerin başında yer almaktadır. Mucizevi ürün Anabolic Rx24 satın almak için “Hemen Sipariş Ver” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Anabolic Rx24 Türkiye resmi web sitesine yönlendirileceksiniz.

Greyfurt: Cinsel gücü arttırmakta olan “Greyfurt”, cinsel hayatınızı renklendirecek bir başka cinsel gücü arttıran besinlerdendir. Ayrıca “Greyfurt” suyu daha da etkilidir.

Pekmez: “Pekmez”de bulunan minerallerin en önemli olanları demir, kalsiyum ve potasyumdur. Tahinle alınan “pekmez”, etkisini birkaç kat daha da arttırır. Kişinin enerjisini ve cinsel gücünü arttıran “Pekmez”, en önemli cinsel gücü arttıran besinler arasında yer almaktadır.

Fındık: Lif,  protein ve vitamin bakımından oldukça zengin olan “Fındık”, enerji vermekle birlikte aynı zaman da cinsel gücü arttırır.

Kayısı: A vitamini ve potasyum bakımından oldukça zengin olan “Kayısı”, fazlası ile tüketimi gerçekleşirse sindirim sisteminin hızla çalışmasına yardımcı olur. Kasların ve beynin daha düzenli çalışmasını sağlayan “Kayısı”, daha az yorulmasını sağlar ve cinsel gücü arttırır.

Sarımsak: A1, B1, C kükürtlü yağı içerisine bol miktarda akil sülfür bulunmaktadır. Sarımsağın en önemli özelliklerinin başında şüphesiz bireye canlılık katmasıdır. Hem kadın hem de erkeklerde cinsel gücü maksimum arttıracak etkisi bulunmaktadır.

Havuç: Oldukça yoğun bir şekilde A vitamini içermektedir. Bireyi güçlendirir, kuvvetlendirir ve cinsel gücü arttırır.

Mercimek ve Kuru Baklagiller: Protein, yağ, karbonhidrat ve liften B1 vitamini, sodyum, kalsiyum, demi ve mineraller içermektedir. Zekayı geliştiren mucizevi besin, cinsel gücü arttıran besinlerin başında yer almaktadır. Zekanın cinsellik üzerindeki etkisi şüphesiz tartışılmaz.

Çikolata: İçeriğinde bulundurduğu seratonin ve daha önemlisi fenetilamin maddeleri nedeni ile hafif cinsel arttırıcı etkisi bulunmaktadır. Afrodizyak özelliklerinin açıklanabilir bilimsel yönleri olsa da yenilirken alınan haz, etkinin daha fazla olmasını sağlar.

Ayrıca maydanoz, nane, tarçın, kekik, vanilya, sivri biber, hardal, kereviz, ayçiçeği, enginar, bezelye, yumurta, hindi (Çinko ihtiva ediyor, üstelik ucuz ve protein açısından da zengin.), roka (Bolca demir ve C vitamini içeriyor.), şalgam, antep fıstığı, susam, salatalık, kuşkonmaz, soğan, domates, fesleğen, hindistancevizi, bal, kivi, karpuz, mango, ahududu, yoğurt, kırmızıbiber, köri ve diğer baharatlar da afrodizyak etki gösteren, cinsel gücü arttıran besinler içerisindedir.

Mutlu bir cinsel yaşam için gıdaların etkisi oldukça büyüktür. Cinsel gücü arttıran besinler bu alanda daha da mutlu bir cinsel yaşamı size sunmaktadır. Doğal ve katkı maddesi içermeyen cinsel performans arttırıcı ürünleri tercih etmeniz son derece faydalıdır.

Cinsel Güç Arttırıcı İlaçlar

Günümüz de pek çok insanın öncelikli tercihleri arasında yerini alan Cinsel güç arttırıcı ilaçlar bulunmaktadır. Bu ilaçlar kadın ve erkeğin cinsel performansını arttırmakta olup daha dolu bir cinsel ilişkinin yaşanmasını sağlamaktadır. Düzenli kullanım ile birlikte etkisi kalıcı olan Cinsel gücü arttıran ilaçlar, cinsel yaşamı da beraberinde ilerletmektedir.

Cinsel istek arttırıcı ürünler kadın ve erkeğe özel olarak ayrı yapıda üretilmektedir. Bunun en temel mantığı ise her iki cins için cinsel dürtüleri harekete geçirmenin yolunun bu olmasından kaynaklanmaktadır. Cinsel gücü arttıran ilaçlar, genel olarak erkekler için üretilmektedir. Bazı cinsel güç arttırıcı ilaçlar son derece etkili olup erkeğin penisini çok kısa bir süre içerisinde sertleştirmekte  olup bu sayede daha uzun vadeli cinsel birleşme olanağı sağlamaktadır.

Cinsel gücü arttıran ilaçlardan birine örnek vermek gerekilir ise bilinen ve en çok rağbet gören cinsel gücü arttıran ilaçlardan biri Anabolic Rx24’tür.  Anabolic Rx24, cinsel performansı çok kısa bir zaman dilimi içerisinde arttıran, cinsel ilişki süresini normalinden çok daha uzun tutan ve son derece yüksek ereksiyon yaşamanızı sağlayan bir üründür. Cinsel güç arttırıcı ilaçlar arasında bakıldığı zaman oldukça rağbet gören ve adeta mucizevi bir ürün olarak nitelendirilen Anabolic Rx24, piyasaya sunulduğu günden bu yana pek çok kişi tarafından devamlı olarak rağbet görmeye başlamış olup günümüzde en çok satılan cinsel gücü arttırıcı ilaçların başında yer almaktadır.

Anabolic Rx24
Anabolic Rx24

%100 doğal içeriklerden elde edilen Anabolic Rx24, tarafımızca da kullanılmış olup etkisinin ne denli güçlü olduğunu kanıtlamış bir üründür. Performans arttırıcı ürünler erkeklerin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Bunun en temel nedenlerinden biri ise şüphesiz partnerine daha dinamik bir cinsellik sunabilmektedir. Cinsel güç arttırıcı ürünler günümüzde en çok rağbet gören cinsellik kategorisinde yer almaktadır.

Gönül rahatlığı ile tavsiye ettiğimiz Anabolic Rx24, herhangi bir yan etkiye sahip olmayıp %100 doğal içeriklerden elde edilmiş mucizevi cinsel gücü arttıran üründür. Sipariş vermek ya da daha fazla bilgi almak için yukarıda ki butona tıklayınız.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir