Chia Tohumu Diyeti

Chia Tohumu Diyeti
5 (100%) 2 Oy

Zayıflamak isteyenler ya da formunu korumak isteyen bireyler için özel olarak geliştirilen Chia Seti, içeriği yüksek besin değerleri sayesinde bir çok kişi tarafıdan tercih edilmektedir. Ünlü diyetisyen Taylan Kümeli’nin tavsiye ettiği Chia seti,  sağlık açısından bir çok fayda sağlarken aynı zaman da hayal edilen fit vücuda sahip olmanın olanağını sağlamaktadır. Ana vatanı olarak Meksika ve Guatemala ile bilinen Chia seti, küçük ve siyah tohumlardan elde edilmektedir.

Chia Tohumu Diyeti | Chia Tohumu Aztek Diyeti | Chia Tohumu

Uzun süreli tokluk hissi, enerji ve güç veren Chia seti, faydaları anlaşıldıktan sonra ülkemiz de satışına başlanmıştır. Kısa süre içerisinde ülkemiz de bir çok kişi tarafından rağbet edilmeye başlanan Chia tohumu diyeti seti, Aztek ve Mayalar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Chia Seti Faydaları ve Kullanımı

 Uzmanlar tarafından mucizevi bir ürün olarak nitelendirilen Chia seti’nin bir çok faydası bulunmaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirmekte, kabızlığı önlemekte, vücudun toksinlerden arınmasını sağlamakta, bağırsakları temizlemekte, kan şekeri ve kolesterolü düzenleyere bu gibi ciddi sağlık sorunlarına çözüm sağlamaktadır. Dünya’nın en zengin besin gıdaları arasında yer alan Chia tohumu, dünya’nın bir çok sağlık örgütü  tarafından sertifikaya layık görülen ender besin gıdalarından biridir.

Kullanımı oldukça basit ve pratik olan Chia seti’ni günlük besinleriniz içerisinde kullanabilmekte olup aynı zaman da 250gr. Su, süt ya da yoğurt içerisinde bir yemek kaşığı kadar ilave edilerek tüketilebilmektedir. Chia seti sayesinde kısa süre içerisinde hayal ettiğiniz fit vücuda sahip olabilirsiniz.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir