Bormax Plus Çizik Giderici

Bormax Plus Çizik Giderici
4 (80%) 4 Oy

Bormax Plus, araç sahiplerinin yüzünü güldüren mucizevi bir üründür. Araç üzerinde bulunan çizikleri oldukça kısa bir süre içerisinde gideren Bor Max Plus, çiziklerin yerinde aracın rengini vermekte olup aynı zamanda çiziğin bulunduğu yerin pürüzsüz olmasını sağlamaktadır. İçeriğinde Nano teknoloji kapsüller bulunan Bormax araç  çizik giderici ürün, araç sahipleri tarafından mucizevi bir ürün olarak nitelendirilmektedir.

Bor Max Plus Araç Çizik Giderici Etkisi!

Şüphesiz herkes tarafından kabul edilebilir bir durumdur ki, araç üzerinde bulunan en ufak bir çizik dahi aracın değerini düşürmektedir. Bu nedenle özellikle araç sevdalıları tarafından araçlar deyim yerinde ise gözü gibi bakmaktadır. Ancak bazen istenmeyen durumlar karşısında yapacak bir şey kalmayıp araç çizik ve hasar alabilmektedir. Bormax Plus bu duruma çözüm sağlamak amacı ile geliştirilmiş olup kısa süre içerisinde  araç üzerinde bulunan kalın ya da derin çizikleri gidererek aracın orijinal rengini almasını ve pürüzsüz olmasını sağlamaktadır.

BORMAX PLUS SİPARİŞİ VER

Dilediğiniz  yer de rahatlıkla kullanabileceğiniz Bor Max Plus, yaklaşık 10 dakikalık bir uygulama sonrasında hasarsız ve pürüzsüz bir görünüm sunmaktadır. %100 etkili olan mucizevi ürün, içeriğinde bulundurduğu Nano teknolojik kapsüller sayesinde  uygulandığı bölgede aracın orijinal rengini vermektedir. Aracın yapım malzemesi olan “Polifenilen Sülfür’e” dönüşerek çizik bulunan yerinde orijinal rengini almasını sağlayan ve aynı zaman da pürüzsüz  bir görünüme bürünmesini sağlayan Bormax Plus sayesinde araç tamircileri ya da servis için randevu gibi zahmetli yollar ile uğraşmadan aynı zaman da cebinizden de  tasarruf ederek aracınızın hasarsız bir görünüme bürünmesini sağlayabilirsiniz.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir