Biber Jel | Pepper Gel

Biber Jel | Pepper Gel
4.7 (94.55%) 11 Oy

Bölgesel zayıflamaya yardımcı olan Biber jel, çalışmayan bölgelerde bulunan yağların yakımını sağlamaktadır. Çalışmayan bölgedeki yağlanma, diyet ya da gıda takviyesi ile eritilmez. Göbek bölgenizi eritmek için o bölgenin yanması gerekir. Bunu spor ya da Biber jel’i dışında farklı bir yoldan yapmanız  zamanınızı oldukça meşgul edecek ve bir hayli zamanınızı alacaktır.

Uzmanlar tarafından mucizevi bir ürün olarak nitelendirilen Biber jel, bölgesel zayıflamayı sağlamakta olup kısa süre içerisinde tamamen doğal yollar ile sağlıklı bir şekilde zayıflamanıza yardımcı olmaktadır. Acı biber, kapsasin adında  termojenik bir kimyasal  içermektedir. Kelime olarak “ısı üreten” anlamına gelmektedir. Acı biber sayesinde vücudun ısısı artmakta olup  bu sayede metabolizmayı hızlandırmak ta ve yağ yakımını daha aktif bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Pepper Gel Biber Jel Nasıl Kullanılır?

Uzmanlar tarafından yoğun araştırmalar ve  deneyler sonucunda elde edilen Biber jeli, bölgesel zayıflamayı sağlamakta olup kısa süre içerisinde hayal ettiğiniz vücut ölçülerine sahip olmanızı sağlamaktadır. Biber Jel günde 2 defa kullanılmalıdır. İlk kullanımın ardından İkinci kullanıma geçmek için en az 45-90 dakika geçmelidir. Biber Jel masaj yapılarak  istenilen bölgeye uygulanabilir. Biber jel  pepper gel bölgesel zayıflamaya yardımcı olacaktır.

Biber Jel Faydaları

Kan akışını hızlandırmaya, Kalori yakımını hızlandırmaya, Kasların daha çok çalışmasına, Selülitleri engellemeye, Toksinlerden arınmanıza yardımcı. Bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Uyarı: Hamile bayanların kullanması uygun değildir. Emziren annelerin ise emzirme bölgelerinin dışında kullanmaları  uygundur. Son olarak açık yaraya uygulanmamalıdır.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir