Aynı Sefa Kremi Aynı Safa Faydaları

Aynı Sefa Kremi

Aynı Sefa Kremi
4.7 (94%) 10 Oy

AYNI-SEFA-KREMİ-ALAynı sefa kremi bitkisel içeriğe sahip doğal kremdir. Natural olması ile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bitkisel krem aynı sefa içeriğinde aynı sefa çiçeği ekstresi, panthenol ve e vitamin bulunmaktadır. Kampanyalı tanıtım fiyatı ile hemen satın alabilirsiniz. Aynı sefa http://www.saglikguncesi.com/ayni-sefa-kremi/ natural krem bay ve bayan kullanımına uygundur. Hem baylar hemde bayanlar güven ile kullanabilirler. Natural içerikli krem olması nedeni ile yan etkisine rastlanmamıştır. Aynı sefa bitkisel krem sorun yaşanılan bölgeye yeteri kadar sürülerek kullanılması tavsiye edilir. İster nakit ödeme isterseniz kapıda kredi kartı ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Kampanyalı tanıtım fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Aynı Sefa Doğal Krem Kullanımı !

Aynı sefa krem nedir, nasıl kullanılır, etkileri ve yan etkileri nelerdir. Aynı sefa kremi doğal özler içeren bitkisel kremdir. Natural formülünde aynı sefa çiçeği ekstresi, panthenol, ve e vitamin bulunmaktadır. Bay ve bayan kullanımına uygundur . Bir miktar krem sorun yaşanılan bölgeye yeteri kadar sürülerek kullanılması önerilir. Temiz cilte uygulanmalıdır.

Yan etkisine rastlanmamıştır. Beklenmedik bir yan etki halinde kullanımı derhal kesilmeli bir doktora danışılmalıdır. Hastalığı ve rahatsızlığı tedavi amaçlı kullanılmaz. İlaç değildir. Bitkisel gıda takviyesidir. Doktor tavsiyesi ve tedavi yerine geçmez. Ürün bileşenlerine alerjisi olanlar hamile ve emziren bayanlar ile 15 yaşından küçüklerin kullanması önerilmez.

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir