Sakal Nasıl Çıkar

Sakal Nasıl Çıkar

Sakal Nasıl Çıkar
3.4 (68.89%) 9 Oy

Sakal erkek için son derece önemlidir. Bu nedenle yaşı geçmiş olmasına rağmen sakalı çıkmayan kişiler sosyal yaşantılarında problemler yaşayabilirler. Sakal çıkarmak için uygulanabilecek birçok doğal yöntem vardır. Bu yöntemler sayesinde çeşitli bitki ve bitki özütleri kullanılarak sakal çıkarılabilir.

BLACK MARBLE SAKAL ÇIKARMA SERUMU DENEDİNİZ Mİ?

% 100 ETKİLİ SAKAL ÇIKARMA SERUMU

Black Marble (Karayılan Yağı) Sakal ve Bıyık Serumu

Sarımsakla Sakal Çıkarma Yöntemi

Sakal Nasıl ÇıkarSarımsak hem saç hem de sakal çıkarmak için kullanılan doğal maddelerin başında gelir. Eğer sizler de sakalınız çıksın istiyorsanız ve bu isteğinizi yerine getirmek üzere de doğal yollardan yardım almak istiyorsanız sarımsak kullanabilirsiniz. Sarımsak ile sakal çıkarma yöntemi oldukça basittir. Öncelikle yüzünüzü temizlemeli, en küçük tüylerden bile kurtulmalısınız. Daha sonra yüzünüzün hem nemlenmesi hem de gergin kalabilmesi için yüzünüzde bir buzu eritmeniz gerekir. Buzu erittikten sonra yüzünüz sarımsak tedavisi için uygun hale gelmiş olacaktır. Sarımsağı yüzünüze bütün olarak yediremezsiniz. Bu nedenle sakal çıkmasını istediğiniz noktaların çokluğuna doğru orantılı olarak sarımsak ezmeli ve elinizden geldiği kadar jel kıvamına getirmelisiniz. Sarımsağı bu kıvama getirdikten sonra yapmanız gereken tek şey oluşturduğunuz bu dövülmüş sarımsağı yüzünüzdeki sakal Sakal Nasıl Çıkarçıkmayan bölgelere yedirmek olacaktır. Ezilmiş sarımsağı yüzünüze dokundurarak sonuç elde edemezsiniz. Yüzünüz yanıyor olsa bile işlemden sonuç çıkarmak için sarımsağı yüzünüze iyice yedirmeniz gerekir. Bu işlemi uygularken dengeyi iyi kurmanız gerekecektir. Ne işlemi tamamlamadan sarımsağı yedirmekten vazgeçmeli ne de yüzünüzü aşındırana kadar bu işleme devam etmelisiniz. İkisinin arasını bularak işlemden sonuç elde edersiniz. Bu yöntem düzenli olarak uygulandığında işe yarayacaktır. Fakat her gün arka arkaya yapılmamalıdır. İşlemi beş gün arayla yaparsanız yüzünüze de zarar vermemiş olursunuz. Eğer saçınızın da belli kesimlerinde seyreklik varsa bu işlemi aynı şekilde uygulayabilirsiniz. Sarımsak yöntemi hem saçta hem de sakalda işe yaramaktadır.

Jiletle Sakal Çıkarma Yöntemi

Sakal Nasıl ÇıkarVücuttaki kıllar kesildikçe daha gür ve daha sık olarak tekrar çıkarlar. Bu nedenle sakalı seyrek ya da ince olan kişiler sık sık jiletle tıraş olarak sakallarının daha hızlı bir şekilde ve daha gür çıkmasını sağlayabilirler. Sakal çıkarmak adına sürekli tıraş olmak son derece yanlış bir eylemdir. Dengesiz şekilde tıraş olunursa bir zaman sonra yüz tahriş olabilir ve sivilce oluşumu başlayabilir. Kılları yanlış yönde kesmemek için doğru şekilde tıraş olmanız gerekir. Sakalınızı kılların uzadığı yöne doğru kesmeniz gerekecektir. Tam tersi yönde sakal kesmek hem yüzünüzü tahriş eder, hem de yüzünüzde küçük kıl dönmeleri yaşamanıza sebep olur.

Badem Yağıyla Sakal Çıkarma

Badem yağı genel olarak bıyıkların kaytanlaşması ve canlı görünmesi için kullanılan bir yağdır. Kıllar üzerinde besleyici, kalınlaştırıcı ve parlaklaştıran bir etkisi olduğu bilinir. Bu sayede sakalları tüy şeklinde olan kişiler için de faydalı olabilir. Eğer yüzünüzde tüy bile yoksa badem yağı bir işe yaramayacaktır. Bu yağın işe yaraması için tüylere yedirilmesi gerekir.

Hiçbir Yöntemle Sakalım Çıkmıyor

Tüm yöntemler denemenize rağmen sakalınız çıkmıyorsa doktora gitmeniz gerekir. Alanında uzman bir doktor sizler için hangi yöntemin daha uygun olduğunu dile getirecektir. Böylece sakalınızın çıkması için ne yapmanız gerektiğini öğrenir ve buna paralel olarak hareket edersiniz.

sakal çıkarıcı: http://www.saglikguncesi.com/sac-ve-sakal-cikarici/

Yazar: admin

3 thoughts on “Sakal Nasıl Çıkar

  ibrahim

  (11 Kasım 2017 - 23:43)

  BENDE NEDEN SAKLA YOK

  ibrahim

  (11 Kasım 2017 - 23:44)

  BEN 18 YASİNDAYİM SALKLA YOK

   admin

   (14 Kasım 2017 - 20:41)

   Sakal ve bıyık çıkarıcı doğal ürünlere yönelmenizi tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir